2737
2734
عنوان

توروخدا اگه راه حلي دارين ممنون ميشم كمكم كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 78 پست
تا چن سالگی خواستگار داشت ؟؟شما خودت چن ساله ازدواج کردی ؟؟ظاهرش چطوره ؟

تا ٣ ٤ سال پيش خواستگار داشت

خواستگاراشم خيلي بيشتر از من بودن

من ٢٥ سالم بود عقد كردم 

با شوهرم دوست بودم

ظاهر خواهرمم خوبه،بخدا نه كه خواهرمه ولي همه چيش خوبه واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ٣ ٤ سال پيش خواستگار داشت خواستگاراشم خيلي بيشتر از من بودن من ٢٥ سالم بود عقد كردم  با ش ...

می فهمم چی می گی.. نمونه ش رو دیدم...ولی خب بیشتر باید بررسی کنین شاید کسی ازتون بد میگه یا مشکل دیگه ای هست.. 

شما خودت الان چن سالته؟ شهر کوچیک زندگی می کنین؟ 

آره گلم متوجهم کلا بعضی ها کار ازدواجشون گره میفته بهش بگو چله زیارت عاشورا آیت الله حقشناس برداره ...

سه چهار سالي هست

اونم خونده

ولي لازم تاثيري نداشته

تهرانيم

بخدا ما اصلا مشكلي نداريم كه ازدواج نكنه

خودش خيلي ناراحته

ميگه هرجا ميرم همه زوجن ،من تنهام😔خيلي ناراحتشم

2731
2738
سه چهار سالي هست اونم خونده ولي لازم تاثيري نداشته تهرانيم بخدا ما اصلا مشكلي نداريم كه ازدواج ن ...

آخه 33 سال تو تهران سنی نیست ببین تو تهران احتمالا خیلی دفتر هست برای معرفی ازدواج سراغ بگیر بعدم خودت تو فامیل شوهرت یا جایی کسی دنبال دختر میگشت پیشنهاد بده 

خواهرت باید توکل کنه به خدا و اصلا ناامید نباشه اینکه با ناامیدی دعا بکنه فایده ای نداره 

براش صلوات میفرستم

من ٢٩ سالمه عزيزم تهرانيم نميدونم واقعا😔حس ميكنم بختش بستست

آره.. منم نمی دونم... گاهی میگم شاید بخت بستن واقعی باشه😞

ببخشید که می پرسم ولی فک نمی کنید یکی از دلایلی که دیگه خواستگار نداره ازدواج خود شما زودتر از اونه؟؟ 

باید اینجا چندتا مسئله به تفکیک پاسخ داده بشه ایا خواهر شما فردی اجتماعیه؟ایا ادمی هست که تومراسم و مجالس مختلف شرکت کنه؟ببین عزیزم تودنیای مدرن امروز شماباید ارنباط زیادی با ادمها و جامعه برقرار کنی که بواسطه شناخت شما   کسی پیش قدم شه برای خواستگاری . بجای اینکه دنبال راه های غیر عقلانی بگردین بهتره ایشون به سرووضعشون  و حضور در جامعه بیشتر اهمیت بدن  قطعا کسی کع لایق ایشونه قسمتشون میشه   اینکه بگین سخت گیر نباشن  

آخه 33 سال تو تهران سنی نیست ببین تو تهران احتمالا خیلی دفتر هست برای معرفی ازدواج سراغ بگیر بعدم خو ...

نميدونم والا جايي رو نميشناسم

تو اطرافيانم انقد امار طلاق زياد شده كسي جرات نميكنه معرفي كنه 😔

2706