2737
2739
عنوان

قدم قدم تا بدجنسی

390 بازدید | 16 پست

کم کم دارم تو راه بدجنس شدن قدم برمیدارم،،،

چندروز پیش مادرشوهرم داشت از بدی جاریم پیش من میگفت،

در صورتی ک من میدونم اون بنده خدا کاملن بیگناهه و بی تقصیره

همش تقصیر برادر شوهرم و مادرشه

مادر داشت چپ و راست ب جاریم فحش میداد

عاقا منم یهو بهم ریختم

گفتم خدا هر کسیو ک بلد نیست زندگی کنه همراه کسی ک دخالت میکنه تو زندگی یه زوج نابودشون کنه، به خاک سیاه بشونش ، بدبخت و سیاه روزشون کنه، اینا فقط خدا اتیش میندازه تو زندگیشون و...درظاهر مثلن منظورم ب جاری بود ، اما در باطن منظورم  کسایی دیگه بود ک ته دل میدونستن مقصر هستن اما گردن دیگری میندازن،

حس خفن بودن بهم دس داده

چطوری خفن😎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با چه چیزایی حس خفن بودن بهتون دست میده😐😐😐🎈🔫🙂

منو تو کار و  زندگی نداریم؟؟؟🙁🙁🙁

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

عجب چیزایی گفتی

منم یه بار به مادر شوهرم گفتم خدو کنه ارکی (ینی خودشو دختراش)

چش نداره خوشبختیه منو شوهرمو ببینه کاسه کوری بگیره دستش😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
تازه اینارو میگفتم رنگم عین گچ شده بود دستام میلرزید ک نکنه بفهمه دارم بهش متلک میندازم     ...

ب مادر شوهر اعتماد میکنی؟😂الان میره ب جاریت میگه جاریت پشتت این حرفارو میزد حرفای خودشم میندازع گردن تو😂😂مادربزرگ من خونه ما پشت زن عموهام حرف میزنه بعدش میره خونه اونا پشت ما حرف میزنه.از اونجایی هم ک گردن گیرش خرابه حرفای خودشو هم میزاره دهن یکی دیگه بهش بگی هم گردن نمیگیره

نههههه شوهرمم خسته بود رفت خوابید😂😂😂😐🎈

شوهر من تازه واسم میوه اورده میگه خانمم بخور جون بگیر🤭🤭🙁🙁🙁🙁

آرزو بر جوانان عیب نیست😭

ب مادر شوهر اعتماد میکنی؟😂الان میره ب جاریت میگه جاریت پشتت این حرفارو میزد حرفای خودشم میندازع گرد ...

جاریم قهر کرده میخواد جدا شه،،، خدایا این مادرشوهرا چرا اینجوری افریدی 

شوهر من تازه واسم میوه اورده میگه خانمم بخور جون بگیر🤭🤭🙁🙁🙁🙁 آرزو بر جوانان عیب نیست😭

😂😂😂🎈بیا خودم میوه بدم بهت

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈
2706