2733
2739

چند ماهته؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پنج هفتمه تازه

اوایل بارداری طبیعیه.شکمت را گرم نگه دار.سردی هم نخور.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2740

منم داشتم مخصوصن صبحا که از خواب پا میشدم 

دکتر شیاف پروژسترون داد استفاده مردم که جلوگیری از سقط بشه رحمم ضخیم کرد بچم تا سه ماهگی قلبش تشکیل نشد باید سقطش میکردم سقطی که میشد با قرص انجام بشه بخاطر نادونی دکتر به عمل کشید 

می‌خوام بگم که طبیعیه تا زمانی که ببینی بچه سالمه ببینی خواست خدا چیه 

ایشالا که سالم بود بچه و اگه دردت ادامه دار بود خدایی نکرده اون موقع بهت دارو میده

وگرنه طبیعیه 

منم داشتم مخصوصن صبحا که از خواب پا میشدم  دکتر شیاف پروژسترون داد استفاده مردم که جلوگیری از ...

واسه من مداوم نیست فقط بعضی وقتا میگیره اونم یه دقیقه ای خوب میشه ولی گرفتنی جونم درمیاد

2706