2733
2734
عنوان

باردارها،مامانا کمک لطفا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چندوقت پیش رفتم دستشویی یکم زور زدم حالا ک دستمال کشیدم پر خون قرمز بود.مرررررردم و زنده شدم. ول ...

هفته های اولم لکه بینی داشتم که با شیافو استراحت درست شد

2728

عزیزم انشاءالله که مشکلی نیست ولی اگه درد هات ادامه دار بود برو بیمارستان. نمیخوام بترسونمت ولی به عنوان کسی که ۲ تا زایمان زودرس داشتم پیشنهاد میدم اگه درد هات تموم نشد خونه نمون.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
استرس خیلی بده ها  اروم باش  فرزندت رو بیمه امام زمان عج کن  برای ارامشت ذکر علی ب ...

فدای مهربونیه همتون،امروز مجبور شدیم داروهای شیمی درمانیه مامانمو بیاریم واسش چون بدون دارو اجازه خروج از شهرشونو نمیدادن بهشون،منو پسرمم موندیم همینجا تا یه کم استراحتم بیشتر شه خیر سرم همسرم برگشت خونه مون میترسم طوری بشه چه خاکی تو سرم بریزم،اینجا بیمارستاناش مخصوص بیمارای کرونایی شده😭😭😭

2738
عزیزم انشاءالله که مشکلی نیست ولی اگه درد هات ادامه دار بود برو بیمارستان. نمیخوام بترسونمت ولی به ع ...

عزیزم اگه ناراحت نمیشی،اگه امکانش هست میشه علائم زایمان زودرسو بگی🙏🙏

استیکر لبخند بزار به جای گریه 

طبق فرمایش پیامبر سوره حجرات برای حفظ جنین و جلوگیری از سقط بخون و صلوات حضرت زهرا س جهت سلامتی جنین 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.

هنوز لکه بینی داری؟ 

استیکر لبخند بزار به جای گریه  طبق فرمایش پیامبر سوره حجرات برای حفظ جنین و جلوگیری از سقط بخو ...

نه لکه بینیم واسه هفته 14اینا بود،هیچ مشکلی نداشتم تا،الان که خیلی معذرت میخوام موقع خشک کردن رگه خونی رو دیدم

عزیزم اگه ناراحت نمیشی،اگه امکانش هست میشه علائم زایمان زودرسو بگی🙏🙏

نه عزیزم ناراحت نمیشم ولی دوستم ندارم نگرانت کنم. فقط مراقب خودت باش و استرس رو دور کن اگه بیشتر شد دردت برو. من سر هر دو هم دیر رفتم و دکترها می گفتن اگه زود میومدی میشد بچه رو نگه دارن. من ۱۸ هفته و ۲۴ هفته بودم .

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
نه لکه بینیم واسه هفته 14اینا بود،هیچ مشکلی نداشتم تا،الان که خیلی معذرت میخوام موقع خشک کردن رگه خو ...

خوب گلم اگه لکه بینیت قطع شده که جای نگرانی نیست 

زمان پریودیت نیست؟ 

چون بعضی مواقع زمان پریودی قبل از بارداری ممکنه لکه بینی داشته باشی 

کدوم شهر هستید؟ 

2706