2733
2734
عنوان

باردارها،مامانا کمک لطفا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زمانش نیست،ساکن کرجم امروز اومدم ساوه

واسه این پرسیدم که اگر شهر ما باشی واست شیاف بیارم 

در حال حاضر با نی نیت حرف بزن اروم باش و در صورت درد مداوم و شدید یا درد شبیه زایمان و خونریزی بیشتر و ابریزی سریع برو بیمارستان یا به اورژانس زنگ بزن خودشون به مرکزی که لازم بدونن میبرنت   

سر اولی شب ساعت ۷ دردتان شروع شو و فردا صبح ساعت ۶ رفتم اصلا فکر نمیکردم درد زایمان باشه ولی وقتی رسیدم دکتر گفت کاملا بازی و بچه تو کانال زایمان. سر دومی هم ۳ روز دیر رفتم چون دردم کم بود و فقط یکبار لکه بینی داشتم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
واسه این پرسیدم که اگر شهر ما باشی واست شیاف بیارم  در حال حاضر با نی نیت حرف بزن اروم باش و د ...

مرررررررسی مهربون،الهی که هرچی از خدا میخوای بهت بده❤❤❤خیلی با حرفاتون آروم شدم،به مامانمم چیزی نگفتم بخاطر بیماریش نمیخوام استرس بدم بهش فقط به عقلم رسید اینجا بپرسم مرسی که هستید مرسی که اینقدر خوبید😍😍😘😘

بعد لکه بینی جنین حرکت هم داشت؟؟

بله حتی وقتی به دنیا اومد هم حرکت داشت و قلبش میزد. عزیزم به اینا فکر نکن  آدمها مثل هم نیستن فقط مراقب باش و سهل انگاری نکن. من حتی سر دومی به ماما هم زنگ زدم ولی گفت طبیعی هست. قسمت نبود بمونن. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738
عزیزم چکار کردی با دکترت تماس گرفتی ؟

بله گفت اگه لکه بینی ادامه دار بود حتما سونو بدم که خداروشکر دیگه نداشتم حرکات جنین هم خوبه،تا شنبه برم مطب پیش خودش،مرسی عزیزم😘