2737
2734
عنوان

باردارها،مامانا کمک لطفا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا؟؟؟امروز مسیر 2ساعته با ماشین اومدم داروهای شیمی درمانیه مامانمو بدم شهرستان

اره استرس دقیییییقا باعث لکه بینیت میشه، برو قشنگ سر جات دراژ بکش،یه بالشت بزار زیر پات،یکیم بین پاهات. اگر شیاف داریم بزن، بزار خودت و بچت یکم ریلکس شین.قول میدم خوب میشی

من خودم این موقع ها به بیمارستانی که توش پرونده داشتم قسمت زایشگاه زنگ میزدم و راهنمایی میگرفتم  ...

به دکترم پیام دادم هنوز جواب نداده😭😭دارم دق میکنم

2740
فقط یه رگه خونی بود که ترسیدم و الان درد واژن دارم،حرکاتش چجوری بشه خطرناکه؟؟

حرکت نداشته باشه یا کم باشه

البته ببین روزای ققبل چه زمان هایی بیشتر حرکت میکرد چون اونا هم میخوابن

اگر حرکت نداشت شکلات بخور سمت چپ بخواب تا نیم ساعت اگر حرکت کرد که عالیه اگر نه که بازم تکرار کن شاید نی نی خواب باشه و بیدار شد 

اگر خونریزی ادامه دا‌شت ویا  بیشتر شد و دیدی خیلی نگرانی برای احتیاط شیاف پروژسترون بزن 

دست خودم نیست از استرس زیاد سردردم گرفتم

منم چندوقت پیش رفتم دستشویی یکم زور زدم حالا ک دستمال کشیدم پر خون قرمز بود.مرررررردم و زنده شدم. ولی سونو دادم همه چی اوکی بود شکررخدا، ولی برا یک هفته شبی یک شیاف میزاشتم و استراحت مطلق بودم.

توام بخواب و بلند نشو

من خودم این موقع ها به بیمارستانی که توش پرونده داشتم قسمت زایشگاه زنگ میزدم و راهنمایی میگرفتم  ...

منم دقیقا همین کارو میکر م منم زایمان تو تعطیلات نوروز سال قبل بود چندبار مشکل پیش اومد اصن رفتم زایشگاه جکاپم کردن نوار قلب از جنین و اینا... آخرشم دکتر بی‌شعور رفت سفر نوروزی و من با دکتر شیفت افتادم. در هر حال زنگ بزن ب اون بیمارستان ک میخوای بری اگه ج ندادن حداقل بپرس کدوم بیمارستان شهرتون اورژانس زنان داره ب اونجا زنگ بزن ولی تا مجبور نشدی بیخودی واسه اینکه دلت آروم بشه و اینا نرو خطرناکه بخاطر کرونا 

حرکت نداشته باشه یا کم باشه البته ببین روزای ققبل چه زمان هایی بیشتر حرکت میکرد چون اونا هم میخوابن ...

از ترسم اومدم دراز کشیدم تکونم نمیخورم،همین موقع ها هرشب تکون میخوره الانم تکوناشو داره

2706