2737
2739
عنوان

خانوما بیاید یکم از ازدواج و مردا بد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 130 پست
قسمتت نبوده. سرنوشتت کنار کسی دیگه رقم خورده که شاید بهتر از اون آقا باشه😊

قسمت وجود نداره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمیکنم بهتر از اون پیدا بشه😭😭

اسییییی

منم مث توام...منتهی مشاور بمن گفت  پتانسیل هات از این اقا بیشتره

دیگه هرکی بعد از اون اومد ی چیزی کم داشت

الانم انقدر عذاب میکشم ک نه دوس دارم کسی رو راه بدم,نه دوس دارم بهش فکر کنم.

کلا در جنگم با خودم

حاشاهُاللهأن يأخذ منكِ شيئاً  ثُم يترككِ بلا عوض

برو تاپیک های منو بخون تا عمق فاجعه رو بفهمی تا عمر داری قید شوهر رو بزنی

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2731
قسمت وجود نداره

چرا قسمت و سرنوشت وجود داره منکه بهم ثابت شده

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
اسییییی منم مث توام...منتهی مشاور بمن گفت  پتانسیل هات از این اقا بیشتره دیگه هرکی بعد ...

لعنت به مشاور البته نه همشون به منم چندتاشون گفت عشق بعد از ازدواج می آید ولی نیومد لعنتی نیومد

چرا قسمت و سرنوشت وجود داره منکه بهم ثابت شده

قسمت رو خود آدما می سازن چون عقل و اختیار دارن 

عزیزم منم اول میگفتم کس بهتر از اون وحود نداره شر شر اشک میریختم میگفتم ما خیلی شباهتا داشتیم اون مرد رویاهام بود خودمو کبود میکردم میگفتم میخوامش

الان چند ماه گذشته ببخشید میگم عجب بچه ای بودم خدا رو شکر اصلا نشد😁

عادیه زمان بگذره خودت به نتیجه میرسی اصلا خوب نبود اون

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
2738
برو شکر خدا کن که رد می کنی من اصلا رد کردن بلد نیستم یعنی کسی نبوده که بخوام رد کنم برو حالشو ببر

مهم تهش هست که منم هیچ وقت ازدواج نمیکنم😟

ولی فکرنکنم مجردی بد باشه؟

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
نه کافی نبود پدرشوهر و جاری نداشتم مادر شوهرم خیلی پیر بود یه شهر دیگه

منم اگر اوکی میشد

خواهر شوهر نداشتم

ی مادرشوهر مااااه داشتم,تحصیل کرده,بی حاشیه,خاله زنک نبود

ی دنیا مهربون

حاشاهُاللهأن يأخذ منكِ شيئاً  ثُم يترككِ بلا عوض