2733
2739
عنوان

بیاین یکم درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 58 پست
الهی چیشد مگه

پونزده سال پيش با يه تنگي نفس چند روزه براي هميشه تركم كرد، البته پنج سال بعد ازدواج كردم و زندگي آرومي دارم شكر خدا، اما عشقي كه از ١٦ سالگي تا ٢٦ سالگي هر روز  داغتر از روز قبل ميشد، نميتونه فراموش بشه و هميشه برام يه حسرت باقي موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پونزده سال پيش با يه تنگي نفس چند روزه براي هميشه تركم كرد، البته پنج سال بعد ازدواج كردم و زندگي آر ...

غصه نخور عزیزم به شوهرت فکرکن تو الان اونو داری گلم

محتاج یه صلواتم 😍تروخدا دعا کنین مشکلم حل بشه به امید خدا⁦❤️⁩
من بدبخت ک باید اثاث کشی کنم😪😪 عزا گرفتم چکار کنم صاحبخونه بی انصاف یدفه ۵۰۰ گذاشته رو اجارش😫😫

اووووف خیلی زیاده چقد بعضی ها بی انصافن بخداات

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
غصه نخور عزیزم به شوهرت فکرکن تو الان اونو داری گلم

حق با شماست عزيزم، اما واقعا فراموش شدمي نيست. ده سال لحظه به لحظه باهاش نفس كشيدم و ١٥ ساله در نبودش حسرت به دلم، اما هرگز براي همسر فعليم كم نزاشتم و نميزارم احساس بدي داشته باشه، به قولي مديريت ميكنم

اووووف خیلی زیاده چقد بعضی ها بی انصافن بخداات

اره والله...‌یک میلیون میدادیم کرده یک وپانصد

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
اره والله...‌یک میلیون میدادیم کرده یک وپانصد

هییییی داغ دلمو تازه کردی خواهر....درکت میکنم😭

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

والا من اعتقاد دارم مرگ عزیز بدترین چیز میتونه تو عمر آدم باشه همیشه جای خالیش تو زندگیت هست و دیگه هیچ چیز نمی تونه برات مثل قبل باشه  من برادرم پارسال تصادف کرد واز پیش ما رفت وبا خودش خوشی وشادی ما رو هم با خودش برد

حق با شماست عزيزم، اما واقعا فراموش شدمي نيست. ده سال لحظه به لحظه باهاش نفس كشيدم و ١٥ ساله در نبود ...

اره خب کاریش نمیشه کرد عشقت بوده بالاخره ولی کار خوبی میکنی نمیزاری همسرت کمبودی حس کنه

محتاج یه صلواتم 😍تروخدا دعا کنین مشکلم حل بشه به امید خدا⁦❤️⁩
والا من اعتقاد دارم مرگ عزیز بدترین چیز میتونه تو عمر آدم باشه همیشه جای خالیش تو زندگیت هست و دیگه ...

خدا صبر بده ب خانواده...روحشون شاد😔

پونزده سال پيش با يه تنگي نفس چند روزه براي هميشه تركم كرد، البته پنج سال بعد ازدواج كردم و زندگي آر ...

درکت میکنم چی میگی😔😔😔😔😔😔

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
هییییی داغ دلمو تازه کردی خواهر....درکت میکنم😭

😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

پس همدردیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706