2733
2734
عنوان

بیاین یکم درد و دل کنیم

535 بازدید | 58 پست

بچه هاااا بیاین یکم درد و دل کنید هر کسی هر چی دوس داره بگه 

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازخدا میخوام که پدرشوهرم و شوهرم به سزای عملشون برسن ازقبل عید حالم خرابه وداغون 

تهمتی به ناحق به پام بستن 

حالا که آبرومو بردن میگن ببخش 

داغونم آبروم پیش همکارو دوست وآشنا رفت 

دشمن شادم کردن

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2728

سلام خوبی😍

دل همه دوستان که گرفته هست این روزا من برای همتون آرزو میکنم بعد از این ویروس بد دوباره در شادی و خوشحالی برامون باز میشه

آاااااااااااامیییییین😊😊😊😘😘😍😍

2738

خودم اول میگم دلم از خیلی ها پره ب خیلی هاااا خوبی کردم ولی دستم نمک نداشت بعضی وقتا از مهربونی زیادم سو استفاده میشه دلم میخواد بعضی از ادما رو حذف کنم از زندگیم ولی نمیشه و امکانش نیس

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

من بدبخت ک باید اثاث کشی کنم😪😪

عزا گرفتم چکار کنم

صاحبخونه بی انصاف یدفه ۵۰۰ گذاشته رو اجارش😫😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
سلام خوبی😍 دل همه دوستان که گرفته هست این روزا من برای همتون آرزو میکنم بعد از این ویروس بد دوباره ...

سلام عزیزم...انشالله

من ازخدا میخوام که پدرشوهرم و شوهرم به سزای عملشون برسن ازقبل عید حالم خرابه وداغون  تهمتی به ...

ناراحت شدم  میشه بگی چیکار کردن البته اگ دوس داری

دلم هواي عشقم رو كرده كه الان زير خروارها خاك خوابيده😔  دلم ميخواست تمام عمرم رو بدم و فقط يك ...

چراا زیر خاک😔😔

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
2706