2737
2734
حسرتام.  یک اینکه اعتماد به نفسم خیلی بالا باشه دوم اینکع سینه هام بزرگ تر بشه خیلی کوچیکه😂 ...

واااای مردم از خنده منم مثل تو حسرت باسمن بزرگ دارم چون اصلا نداررررم ولی سینه دارم اضافیم دارم اگه میخوای بدم🤣🤣

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کمبودی ندارم هیچ وقتم حسرتی نداشتم از بچگی تا الان نه اینکه زندگیم و شرایطم فول باشه اما زیاده خواه نبودم هیچ وقت خدا هم تموم نعمتاشو بیش از لیاقتم بهم داده از گوشه گوشه زندگیم راضیم با تمام مشکلاتی که دارم ولی کاش تو همین روزهام می موندم ترس از اینده دارم از نبودن عزیزام.... تنها چیزی که حل نمیشه مرگه منم حسرتم خلاصه شده در ترس از اینده

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2740

فشار اقتصادی بگم.خونهبگم.کرونابگم.گرونی بگم.شوهرخوبو بگم.دیدن خونوادمو بگم کووووودوووووومو بگممممم؟🤔

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

حسرتی که بشه داشتش و محال نباشه،یکی رو داشتنه،یکیم لباس،من لباس خیییییلی دوست دارم😁🙃🤤

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

حسرت اندام خوب 

یکی که عاشقم باشه و منم عاشقش باشم 

حسرت اسکیت بلد بودن و داشتنش😂 

《چیزی که به رویایت آمد ، به دنیایت هم خواهد آمد😍😊》لطفا پس از استعمال مواد توهم زا و اعتیاد آور از ریپلای کردن نظر من خودداری نمایید باتشکر😐🙄
2706