2733
2739
حرف دیگران نیش وکنایه دوستان نه عزیزم شاغل نیستم احتمالا از مهرماه برم دانشگاه برای تدریس

خوبه خودتو سرگرم کنی مستقل شی خیلی بهتره. 

ایشالا یه همسر عالی برات پیدا شه  

. برای منم دعا کن شغل خوب پیدا کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف دیگران نیش وکنایه دوستان نه عزیزم شاغل نیستم احتمالا از مهرماه برم دانشگاه برای تدریس

خوب کردی شوهر نکردی ما که کردیم چی بهمون دادن ؟فقط مشکلات زندگی همین 

هرکی هرچی گفت توجه نکن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبه خودتو سرگرم کنی مستقل شی خیلی بهتره.  ایشالا یه همسر عالی برات پیدا شه   . برای منم ...

ممنونم عزیزم

ان شاالله حتما عزیزم ان شاالله که شغل خوب راحت و بی دردسر و با حقوق بالا گیرت بیاد و خوشبخت بشی

2731
خوب کردی شوهر نکردی ما که کردیم چی بهمون دادن ؟فقط مشکلات زندگی همین  هرکی هرچی گفت توجه نکن

آخه مثلا دوستم هرکی میر رفت خواستگاریش کلی عیب میزاشت روش تو دانشگاه خواستگار منو از جانب من جواب رد داداه بود چون من واقعا جوابم منفی بود به آقا نگفتم آبروش بره بعد خودش هی برای اقا سوغاتی و... میوورد ومی خواست مخ بزنه وکلی از این چیزا دوساله ازدواج کرده مدام زنگ می زد ومی گفت وای چرا تا حلا ازدواج نکردی دیگه بسه و.... گوشیمو ازدستش یه ساله خاموش کردم

حرف دیگران واقعا عذابه

آخه مثلا دوستم هرکی میر رفت خواستگاریش کلی عیب میزاشت روش تو دانشگاه خواستگار منو از جانب من جواب رد ...

میدونم چی میگی آدم این وقتا دوست و دشمن میشناسه .ولی ازدواج نکردن بهتر از بدبختیه .من بعضی وقتا به شوهرم میگم پشیمونم تو اونی نبودی که میخواستم .انشالله بخت خوبی برات بیاد ولی خیلی دقت کن که پشیمون نشی

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم چی میگی آدم این وقتا دوست و دشمن میشناسه .ولی ازدواج نکردن بهتر از بدبختیه .من بعضی وقتا به ش ...

فدای مهربونیت ان شاالله بخدا بعضی وقتها میگم با کسانی که در حد من نیستن ازدواج کنم فقط برم اسم شوهر روم باشه نهایتش جداییه اما بعد میگم یعنی چی قطعا خدا در این دنیای بزرگ کسی هم کفو من رو آفریده کسی که بتونیم باهم خوشبخت باشیم بدون اختلاف فرهنگی و اعتقادی

منم آرزوی بهترین رو دارم عزیزدلم

2740