2752
2734
عنوان

مامانم رو بردن Icu😔 برای شفاش چی بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2494 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا از عصری اشکم بند نمیاد بچه شیر میدم نمیدونم  چش شده اصلا شیرمو نمیخوره همش میاره بالا

از ته قلبمون دعا میکنیم خوب بشن و علائم رو به بهبود برن

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2731
چه ربطی داره واسطه قرار میدم امام ها رو یه نفر میره قهر  خانواده شوهر واسطه میفرستم که آشتیش ...

درسته این حرفتون 

ولی من فقط خواسته هامو فقط از خدا خواستم 

به شدت هم عاشقشم

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
اول آدم هر چیزیو از خدا میخواد  من به ائمه توهین نکردم ک دوستشون هم دارم  نظر من بود&nbs ...

بله اول خدا چون راس همه چی خداست اما گفتن این حرف که ائمه رو ول کن فقط از خدا بخواه هم قبول کن حرف قشنگی نیست برای یه شیعه، من آدم خشک مذهبی نیستم همیشه سعی میکنم ب آدما و نظراتشون احترام بزارم اما از این حرف شمام قشنگ نبود.اگر ائمه نبودن اگر امام زمان نبود مطمئن باش اوضاع الانمون از اینم بدتر بود خیلی بلاها بخاطر شفاعت امام زمان دفع شده.

به خدا از عصری اشکم بند نمیاد بچه شیر میدم نمیدونم  چش شده اصلا شیرمو نمیخوره همش میاره بالا

میخام یه خانم دکتری رو به شما معرفی کنم نمیدونم کار درستیه یا نه چونکه نمیدونم راست میگن یا نه ولی میگن داروی کرونا رو میدونن چیه و اینکه تا حالا هشتاد نفرو درمان کردن پیجشونو بدم 

بله اول خدا چون راس همه چی خداست اما گفتن این حرف که ائمه رو ول کن فقط از خدا بخواه هم قبول کن حرف ق ...

عزیزم حرفت رو قبول دارم 

ولی انقدر دوروبرم شنیدم ک با اسم ائمه چیکارایی اشتباهی میکنن موفق هم میشن حرصم میگیره 

نمیگم ک به ائمه توهین کن 

ولی خدایی یهو طرف میاد میگه به فلان شهید توسل کن 

اخه تو خدا رو ول کردی چسبیدی به شهید 

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
عزیزم حرفت رو قبول دارم  ولی انقدر دوروبرم شنیدم ک با اسم ائمه چیکارایی اشتباهی میکنن موفق هم ...

متاسفانه کم نیستن ادمایی ک در ظاهر مسلمونن اما باطنن اون چیزی نیستن ک نشون میدن اینا همونایین ک دید بقیه رو خراب میکنن متاسفانه اما شما سعی کن اونا رو ملاک قضاوت قرار ندی عزیزم هیچ اتفاقی تا خدا نخواد نمیافته ائمه بخاطر جایگاه خاصشون میتونن تو شرایطی از خداوند برای کسی که بهشون متوسل شده کاری بکنن قیامت اماما تک تک میگن شفاعت میکنن ک خدا تخفیف بده بهمون بعد چطور اینجا این دنیا نتونن کاری کنن میبینی؟!گلم گاهی انقد ادما چیزای بد میبینن ک بد بین میشن به همه چی اما سعی کن همیشه حقیقت رو ببینی

کلاهبرداری؟

اره عزیزم اینا میبینن مردم الان گرفتارن به هر چیزی چنگ میزنن که از این وضعیت بیان بیرون استفاده میکنن پول جمع کنن فقط مگر نه اگر چیزی کشف بشه قطعا وزارت بهداشت اول از همه خبردار میشه