2733
2739
عنوان

مامانم رو بردن Icu😔 برای شفاش چی بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 98 پست

باامام زمان حرف بزن،اعمال شب جمعه روبخون یه نمازاستغاثه به امام زمان داره دورکعتیه اسونه شب جمعه بایدبخونی یه دعابعدنمازداره بایدتودل شب زیرآسمون بخونیش.بعدش عرض ادب درمحضراقامیکنی مطمئن باش اگه بااعتقادراسخ بخونی جوابتومیده،حضورشواونجاحس میکنی،وای موهای تنم سیخ شد،چون واقعاخودم اینکاروچنبارانجام دادموواقعاحسش کردموجوابمم گرفتم.ان شاءالله مامانت زودترخوب میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من هر شب سوره ذاریات ، مزمل ، طلاق ، شرح  ، یس ، زیارت عاشورا رو میخونم. امروز به نیت همه بیماران و الخصوص مادر شما میخونم . انشاءالله هر چه سریعتر خوب میشن به حق امام زمان ...

2731
عزیزم من هر شب سوره ذاریات ، مزمل ، طلاق ، شرح  ، یس ، زیارت عاشورا رو میخونم. امروز به نیت همه ...

قربونت انشاالله خیر ببینی 

در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است...
لینک دو‌تا گروه واست میفرستم به ادمینش‌ تو پی وی پیام بده واست ختم‌اوژانسی میزارن

میزنم رو لینکش نمیاد

در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است...
باامام زمان حرف بزن،اعمال شب جمعه روبخون یه نمازاستغاثه به امام زمان داره دورکعتیه اسونه شب جمعه بای ...

نماز استغاثه امام زمان چجوری ؟

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
2740

تومفاتیح یه قسمته مربوط به اعمال شب جمعه است.شب جمعه دورکعت نمازبه همین نیت میخونی دعاداره بعدش بایدبری زیراسمون یه تیکه ازدعاشواونجابخونی.تومفاتیح بزرگاهم نگآکن  توفهرستش نوشته اسم نمازو،دقیق یادم نیست دعاشووبعدحمدچی بخونیم.