2737
2739
عنوان

چله عظیم قرن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14487 بازدید | 1100 پست
برای چیه درباره چیه برام توضیح بدین لطفااااااااااااااا

سلام عزیزم💚💜💖💙💛 هر روز زیارت عاشورا و چهل مرتبه ذکر الهم عجل لولیک الفرج

و هرشب ساعت 10دعای فرج

که بعد از دعای فرج باید به امام حسین سلام کنی و بعدش این دعا:خدایا به حق عمه سادات فرج مولایمان را برسان 

متن عربی سلام به امام حسین هم اینه👇

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

عکس دوم تاپیک کامل توضیح داده💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط زیارت عاشورا با 40 بار اللهم عجل لولیک الفرج هست؟؟؟

سلام عزیزم💚💜💖💙💛 هر روز زیارت عاشورا و چهل مرتبه ذکر الهم عجل لولیک الفرج

و هرشب ساعت 10دعای فرج

که بعد از دعای فرج باید به امام حسین سلام کنی و بعدش این دعا:خدایا به حق عمه سادات فرج مولایمان را برسان 

متن عربی سلام به امام حسین هم اینه👇

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

عکس دوم تاپیک کامل توضیح داده💞

2731
سلام گلم منم تگ کرده بودی ممنونم ولی شرمنده نمیتونم شرکت کنم بازم دنبال دکتروبیمارستان واینام😢التما ...

سلام عزیزم💚💜💖💙💛عزیزم بعضی وقتا فاصله مکانی اجازه نمیده که مستقیم بهم کمک کنیم منم تنها کاری که ازم برمیاد دعا کردن واسه شماست💞انشاءالله که بهترین اتفاق هارو در پیش رو داشته باشی گلم💞

عزیزم حالا که نمیتونی شرکت کنی من به نیابت شما دعا میکنم😍انشاءالله که امام زمان قبول کنه🙏🌸

متوجه نمیشم چرا این کار اشتباه هست؟! یا چرا یه سری گروه های انحرافی باید واسه تعجیل ظهور امام زمان ...

سلام عزیزم منم از یکی تز اساتید مهدویت شنیدم ک وقتی رد این چله عظیم قرن رو گرفتن شروع کننده اش اگه اشتباه نکنم کانالای شیعه انگلیسی بوده...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
سلام عزیزم💚💜💖💙💛عزیزم بعضی وقتا فاصله مکانی اجازه نمیده که مستقیم بهم کمک کنیم منم تنها کاری که ...

واقعا ممنونم ازت من ب دعاخیلی نیازدارم چون خیلی گره توکارمه😢نمیدونم ب کدوم در بزنم 

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
2740
سلام عزیزم منم از یکی تز اساتید مهدویت شنیدم ک وقتی رد این چله عظیم قرن رو گرفتن شروع کننده اش اگه ا ...

سلام گلم💛💙💖💜💚من این استاد مهدویت رو که میگید نمیشناسم ولی صوتی رو شنیدم که گفته اینکار اشتباهه اما بعد پرس و جو کردم فهمیدم که دعا برای "تعجیل"ظهور امام زمان ایرادی نداره 

خیلی ها مراسم دعا و چله برگزار میکنند نمیدونم چرا کسی مخالفشون نیست اما برای امام زمان هزار جور ایراد گرفته میشه!

هدف ما دعای خالصانه برای امام زمان هست و هیچ گونه ارتباطی با فرقه های دیگه نداریم چون شیعه هستیم💕

واقعا ممنونم ازت من ب دعاخیلی نیازدارم چون خیلی گره توکارمه😢نمیدونم ب کدوم در بزنم 

ان شاءالله امام زمان کمکت کنه💚💜💖💙💛 ایشون خیلی بزرگوار هستند کسیو دست خالی رد نمیکنند💞😍

سلام عزیزم منم از یکی تز اساتید مهدویت شنیدم ک وقتی رد این چله عظیم قرن رو گرفتن شروع کننده اش اگه ا ...

مهم نیست به نظرم... هر روز هزارتا آدم واسه حل مشکلاتشون چله میگیرن، اشکالش چیه که ما واسه تعجیل در ظهور امام زمانمون چله بگیریم؟

حالا گیریم که یه آدم ناباب شروع کرده باشه... دلیل میشه که چله گرفتن کار خطایی باشه؟!

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
💠 خبر_فوری#   🔰 با استعلامی که از چندتن از اساتید مرکز تخصصی مهدویت گرفتیم ، مشخص شده ک ...

وا چ مسخره حالا مثلا ماها چله شو بگیریم چ میشه😏؟

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706