2737
2734
عنوان

اگر بعد از 12 سال از شوهرم جدا بشم

1005 بازدید | 46 پست

با سن بالای 40 سال بدون استقلال مالی و دوتا بچه به نظرتون چطور میتونم دوام بیارم؟ 

خانوادم حمایتم نمیکنن فوقش بتونم برم پارکینگ ساختمونشون یه اتاق سرایداری هست اونجا زندگی کنم. 

بچه هام هم نمیدونم میده بهم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بهتره جدا نشی. به درآمدت فکر کردی اینک حتا اگ بچه هارو بده از کجا میاری شکمشونو سیر کنی؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731

تو باید اول  استقلال مالی داشته باشی بعد برا خودت خونه جور کنی بعد ببینی دخل و خرجت میخونه بعد ببینی بدون بچه هات میتونی زندگی کنی؟ اگر اینا رو اوکی کردی تازه میتونی بهش فکر کنی به نظر من از فکرش بیا بیرون

انتخاب بین بد بدتره  ببین کدومش بد هست همونو انتخاب کن بعد طلاق باید اوضاعت از الان بهتر باشه ...

اوضاع مالیم خیلی خراب میشه ولی الان به شدت از شوه م متنفرم و دیدنش برام عذاب آوره

2738
تو باید اول  استقلال مالی داشته باشی بعد برا خودت خونه جور کنی بعد ببینی دخل و خرجت میخونه بعد ...

چطور با آدمی که ازش متنفرم بمونم؟ امروز اومد رابطه خواست وسط رابطه اینقدر دعوا کردم و بداخلاقی کردم پاشد قهر کرد رفت

اوضاع مالیم خیلی خراب میشه ولی الان به شدت از شوه م متنفرم و دیدنش برام عذاب آوره

ببین طلاق شکست بزرگیه ، خیلی بزرگ ، بخصوص اگه خانوم از نظر اقتصادی مشکل داشته باشه 

اگه راهی برای نجات زندگیت نیست اول یه فکری برای درامدت بکن بعد جدا بشو

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
2706