2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین بگین چند ماهه اقدام میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 89 پست
عزیزم یکی از اقوام مابعداز سیزده سال بادارشد بی دلیل سغد شد امیدوارباش همین ک یه بار باردارشدی نشونه ...

اره یه سال دکترم بعد خوب شدنم از سقط و عفونت و زخم هر 3 ماه معاینه میشم. دکترم میگه طبیعی

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله این ماه حامله میشی

ایشالا سعی کن یه شب در میون منظم اقدامتو داشته باشی و حتما چهل روز زیارت عاشورا بخون و حاجتت رو از علی اصغر طلب کن ک رد خور خوشگلم

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
2728

به نظرتون روزی که موعد پریودی هست اگه رابطه بدون جلوگیری باشه امکان داره که خانم حامله بشه؟؟؟؟

خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین. خدایا خودت مواظب باش که هیچوقت اسپرم شوهرم خودشو به بالا نرسونه 🙄 چون من حوصله بچه داری ندارم😑
جدی نگیر اینجارو دکمشو بزنی میری بیرون سعی کن اطلاعات خوبی ک داری اشتراک بزاری تا ماکم تجربه ها هم ا ...

حتما ازمايش قبل بارداري بده

قرص فوليك اسيد از ٢ ماه قبل حتما شبي ١ عدد بخور

قرص ويتامين دي بخور اگه ويتامين دي پايينه

ويتامين اي و سي يه روز در ميون

همسرت زينك

تا قبل اقدام گرمي بخور بعد كه اقدام كردي ديگه نخور

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2738
۱۴سالمه ی ساله عروسی کردم تازه میخوام ۳هفته دیگ اقدام کنم  مخالفا ریپلای نکنید با تچکر

خوبه تفاوت سنی تو  و بچت کم میشه کلی حال میکنین

مایلی برات سوره مریم بخونم اسمتو بزار نذر دارم برای منتظرا

آره ممنون میشم عزیزم❤💓

حسنا

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
سوره مریم برای ۴۰تا اقدامی اگر مایلی اسمتو بگو به اسمتون بخونم همینجا

اره بگو باید چیکار کنم اسمم بنویس خیلی دوست دارم منم باشم

ایشالا سعی کن یه شب در میون منظم اقدامتو داشته باشی و حتما چهل روز زیارت عاشورا بخون و حاجتت رو از ع ...

فقط یه شب بود اونم تخمک گذاری داشتم خیلی ام اعمال انجام دادیم هم خودم هم همسرم حالا ببینیم خدا چی میخواد

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری