2726

بگین چند شاله تزدواج کردین و چند ماهه اقدام میکنین

من خودم 1 سال و نیم ازدواج کررم 4 ماهه تقدام میکنم الانم ح روز مونده ب موعد و مثل 8 سال داره برام میگذره

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالا ک همین اولین اقدامت به نتیجه میرسه و میای شاد خبر میدی بهمون

نمیدونم امیدوارم 

ان شاء الله توام باردار میشی همین ماه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2728

دفعه قبل كه در مورد اقدام پست گذاشتم يه خانمي در وقاحت كامل اومد بهم گفت حتما همه بايد بدونن تو كي د.ا.د.ي 

هنوز تو شوك حرفشم 

خيلي دلم گرفت واقعا ازش اينجا سايت همين مبحث عاست ديگه 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
دفعه قبل كه در مورد اقدام پست گذاشتم يه خانمي در وقاحت كامل اومد بهم گفت حتما همه بايد بدونن تو كي د ...

وا خاک تو سرش

خب نی نی سایت واسه همین مساءله دیگه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
دفعه قبل كه در مورد اقدام پست گذاشتم يه خانمي در وقاحت كامل اومد بهم گفت حتما همه بايد بدونن تو كي د ...

عزیزم بعضیا فقر فرهنگی دارن ک هیچ دین انتظار برای بچه کسخولشون کرده 😅😅😅😅حالا چند وقته اقدامی یا اصلا مامان شدی کلک😍

سلام گلا من تایپیک اخرم برای اقدامیا نذر کردم کسی خاست بیا اسمشو بزاره

کجاست من بیام😍😍😍😍😍😍جانتو بمیرم مهربون

جدی نگیر اینجارو دکمشو بزنی میری بیرون سعی کن اطلاعات خوبی ک داری اشتراک بزاری تا ماکم تجربه ها هم استفاده کنیم 💗

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2706