2733
2734
اخه راستش هزینشو ندارم نمیتونم

اوکی ، پس اینجا زیاد تاپیک بزن خیلیا تجربه های خوبی دارن و هیچ وقت نذار کسی برات تصمیم بگیره حتی مشاور بقیه فقط بت مشورت میدن تصمیم گیرنده تویی عزیزم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
اخه الانم دارم نابود میشم از نظر جسمی و روحی بشدت ضعیف شدم هرچند جدابشم بدترم میشه...ولی موندم دیگ ...

عزیزم قانع شو دیگه خیلی حساسی بخدا ماهم زندگیامون بدبوده شما خودت خانومی کن حرفامو یه بار دیگه بخون انقد حس بد نده به خودت و شوهرت لطفا

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم قانع شو دیگه خیلی حساسی بخدا ماهم زندگیامون بدبوده شما خودت خانومی کن حرفامو یه بار دیگه بخون ...

باشه امیدوارم بتونم باخودم کنار بیام

من خیلی زودرنجم همین کاردستم میده 

اوهوم درسته چشم همین کارو میکنم کاش منم بتونم معنی آرامشو درک کنم

دنبالشو بگیری بدستش میاری عزیزم بقول دوستان صد سال اولش سخته ،فعلا از میوه ها لذت ببر و خوب باش شاید اصلا فردا قیامت بود   

باشه امیدوارم بتونم باخودم کنار بیام من خیلی زودرنجم همین کاردستم میده 

بخاطره داشته هات خداروشکرکن بروتوگوگل بزن قانوت جذب چیست یکم حس خوب بده به خودت گلم شما خودت بخوای مطمئن باش همه چی حل میشه منم دعا میکنم‌واست

دنبالشو بگیری بدستش میاری عزیزم بقول دوستان صد سال اولش سخته ،فعلا از میوه ها لذت ببر و خوب باش شاید ...

کاش باشه واقعا

من شاید اگ بمونم ی روز زندگیم درست شه ولی اگ برم مطمئنم هیچوقت فراموشش نمیکنم و همش جلو چشمامه

2738
کاش باشه واقعا من شاید اگ بمونم ی روز زندگیم درست شه ولی اگ برم مطمئنم هیچوقت فراموشش نمیکنم و همش ...

هنوز بت خیانت نکرده پس شاید هنوز زندگیتون شانس داره که همچین حسی داری عزیزم در ضمن شوهرت آموزش پذیره و مشاوره میاد انشالا معجزه شه ، زمانی برو که دلت با عقلت یکی شه عزیزم که مثل من اسمشم یادت بره و شبا راحت بخوابی تا اون موقع هم تلاشتو بکن برای زندگی بهترخودتو عذابم نده بالاخره یه چیزی میشه

حقیقت ه گفتم چیزی چندسال بعد بوف نتیجه میرسد اولش باید گفت یا صبرکن ه یابره باورکن تو قرآن الله فرمو ...

چقدر لحن حرف زدنت منو یاد فیلم شبی که ماه کامل شد می اندازه 

خدایا شکرت 
بچه ننه است همه جیک و پوک زندگی مارو به همه میگه .سر هر دعوا و بحثی میره پیش مامانم شکایتمو میکنه . ...

مشکلات شما شبیه مشکلات زندگی منه شوهر منم همه چی و به همه میگه البته اوایل بدتر بود

خیلی لطف میکنی من خیلی دلم ارامش میخاد دور شدم ازش

۱۰۰۰ بار الودود روبخون خیلی جواب میده واسه اینکه زیاد دعوانکنید.

۳ بار سوره یوسف رو بخون واسه عزیز تر شدنت پیشه شوهرت

2706