2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منتظرم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

اگرم وقت ما برای شما مهمه تند تند بزار🐎🐎🐎😍😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738

من ۳سالو نیمه ازدواج کردم و ۹ ماه هم عقد بودم و تو این دوران خییلی عاشقانه باهم رفتار میکردیم.

ازدواج ک کردیم من متوجه شدم همسرم پو رن میبینه بااینکه رابطمون عالیه و همسرم بارها اینو گفته و خیلیم ازم تعریف میکنه...اون شب خیلی ناراحت شدم کم اوردم از خونه زدم بیرون اونم هی بهم پیام میداد ک غلط کردم و...

بعدش دیگه چیزی ندیدم اما تو این بین متوجه اخلاق بد شوهرم لجبازیاش غدبازیاش بددهنیش شدم...منم طوری بودم ک باید هرچی ک میگفتم بشه درواقع من چیز بدی نمیخاستم من ادم معتقدیم همسرم ولی یخورده شله

خلاصه ما سر هرچیزی همش دعوا داشتیم ولی وقتی خوب بودیم فوق العاده عاشق بودیم و همه چی عالی بود

تا چندین بارهم متوجه پو رن دیدنش شدم ب هر زبونی ک گفتم نشد تااینکه ی سری گف میخام اینستا نصب کنم من یهو قاطی کردم چون سابقش خوب نبود وگرنه عهدبوق ک نیس ...دعوامون شد و بعد۳سال برا اولین بار منوبرد خونه بابام...هیچوقتم بلد نیس ناز بکشه اگ میگفت نرو نمیرفتم ولی اون بیشتر تحریکم میکرد

بعد اینکه رفتم چون بارها حرف طلاقو پیش کشیده بود این سری انگار ته خط بود...همون شب متوجه شدم ک به دو سه تا زن صیغه‌ای زنگ زده متنفرشدم ازش(فقط زنگ)...بعدش ک ب اصرار همه خواستم ی فرصت بهش بدم گفتش من فرداش از زنگم پشیمون شدم کاش هیچوقت نمیفهمیدی

من اصلا و اصلاااا ازش این انتظارو نداشتم

۳ماه پیش ک برگشتم خونه قرار شد بریم مشاوره و حدود۲ماهی هس ک میریم... بهتر شدیم ولی خب بازم دعوا داریم... همین اواخر یهو گف خدا وجود نداره بیخوده...بعدش ک یخورده باهاش حرف زدم گف فقط بخاطر تو قبولش دارم بعدشم یخورده نرم شد...

ی هفته پیش تو گوشیش باز دیدم سوپر سرچ کرده داغون شدم بهش گفتم...زد تو سرش گف بخدا دست خودم نیس کمکم کن...گفت اصلا اینستارو پاک میکنم تو فقط گریه نکن...گوشی رو میندازم میره

اونو پاک کرد بعد دیشب یهو اومد گف نه اگ اینستا نباشه کارم پیش نمیره...هه

بعد من گفتم پس اون حرفات چی بود؟

یهو دعوا شد دیگه...

حالا من از دیشب تو اتاقم جدیدا میگرن گرفتم ازمایشم باید میدادم برام ناهار اورد خوردم (اصلا ازین کارا نمیکنه) بعدش رفتیم دکتر...تن و بدنم میلرزید ولی نگفت بیخیال درست میشه...

بعداینکه اومدیم من تو اتاقم هی اومده میگه میخای تو اتاق بمونی؟ میخای اینطوری زندگی کنی؟ پاشو شام بزار...

منم گفتم سرم درد میکنه و

حالا من موندم بااین ادم چند بعدی چطور زندگی کنم یا اصلا واقعا شاید راهش طلاقه چون میگرن گرفتم ۱۰ کیلو لاغرشدم احتمالا جواب ازمایشم تیروییدم دارم...دیگه قراره چی بشه؟

من ازین زندکی هیچی نصیبم نشد

منتظرم

5تاصلوات فرستادم هدیه به خواهر شما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
پیتکو پیتکو منو لایک کن، 😜

شانس منه قول دادم تاپیکای مثبت نیام اول من میام بعد تاپیک مثبت میشه🧐🤐🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706