2737
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 88 پست
عزیزم توی ایران مخل زندگی مستقل برای خانم‌ها جا نیافتاده  ولی استقلال مالی و فکری میشه که خیل ...

اره درسته انشالله ممنونم😍😘😘

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا فهميدم بجنوردي هستي  منم بجنوردم  البته شوهرم بجنورديه😂

شما کجایی هستی؟! ما بجنوردی ها خیلی خوبیم خدایی!! دوستمون داشته باشین لطفا😁😂 ساده، بی شیله پیله، بامزه. مخصوصا لهجه مون😅

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
برا من که بدترین دوران زندگیم شد زهرمارم شد دوران عقد همش جنگ و دعوا سر مادیات پول هم داره هااااا ...

ماديات نبود چيزاي ديگه پيش ميومد حالا انشالله با دل خوش ميري خونه خودت 

اصلا همون مرد اينقد تغيير ميكنه 

نميدونم اين مردا چشونه تو دوران نامزدي هم غيرتي ان هم خسيسن هم كينه اي وحساس 

من خواهرم عروس شد يه جور خودمم عروس شدم يه جور تموم دروبريامم همينطور 

نامزدي لعنتي همينجوريه كلا 

ولي دليل نميشه كوتاه بياي

هر چيزي جاي خود 

مامان من خيليييييي كوتاه اومد حتي برا خواهرم عروسي همنگرفتن ولي خيلي الان پشيمونه ميگه كاش دخترمو خونه خودم نگه ميداشتم چرا كوتاه اومدم( درجايي ك داماد داره و قدر نشناسه) حالا دو تيكه بزنه زيرش اشكال نداره ادم درك ميكنه

2728
وای بچه ها منم پول خونه وماشین ازخونه بابام اوردم.نه تیکه کالا قراربود بخرن که پنج تیکه اوردن.اونم ب ...

عصه نخور عزيزم گذشته 

از دست ما ديگه كاري بر نمياد فقط بايد حرص بخوريم 

ولي حداقل نزاريم بقيه اشتباه مارو بكنن 

گه گداري يادش بيار حرص بده😂

شما کجایی هستی؟! ما بجنوردی ها خیلی خوبیم خدایی!! دوستمون داشته باشین لطفا😁😂 ساده، بی شیله پیله، ب ...

من مامانم اينا بجنوردي ان 

ولي خب متولد شمالم 

ده دوازده سال مشهد بوديم 

سه چهار سالم عروس شدم مشهد بودم 

الان هنوز يه سال نشده اومدم بجنورد خونه خودم 

كلا خاندانم بجنوردي ان

من مامانم اينا بجنوردي ان  ولي خب متولد شمالم  ده دوازده سال مشهد بوديم  سه چهار س ...

عهههههه پس چه عاااالی 😍 آشنایی داری 🙂

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738
ما هم همینطور رسم افتضاحیه خانواده دختر, هم دختر میدن هم وسیله 😑 به ادم برمیخوره انگار میگن ببرش ...

چون خودتون پروشون کردید حتی اجازه نظر رو به خانواده شوهر هم میدید که فلان چیز چرا نگرفتید تو اسلام نفقه با شوهره نه زن 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

من همه وسیله هایی که بر عهده  خودمون بود رو بودم و انتخاب کردم وسیله هایی که بر عهده نامزدم بود پدرش خرید ولی از من پرسید مدلشو رنگشو منم گفتم ایشون تهیه کردن چون نمیتونستم برم خودم 

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
2706