2737
2734
عنوان

جهیزیه

1174 بازدید | 88 پست

کسی هست کالاهایی که به عهده شوهرش بوده که باید برا عروس ببرن انتخاب خودش نباشه.اخه برای منو پدر ومادرش انتخاب کردن وهنوز بعد چندسال ازکارشون راضی نیستم.اخه اونم با پول شوهرم بوده ویکمشم گفتن خودشون دادن.واینکه چندتیکه رو هم پیچوندن ونخریدن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با پول شوهرت بوده چطو پیچوندن؟؟  خب شوهرت میخرید دیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

ما رسم نداریم خانواده دوماد چیزی بخرن 

ولی اونایی که از دوستا خریده بودن خود دختره م رفته بود

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

ما همشو دختر میخره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

از مادر و پدرش نبايد ناراحت باشي 

از شوهرت ناراحت باش 

اون بايد ميگفت بيا بريم بخريم 

وقتي شوهرت اينطوريه اوناهم از خدا خواسته ميان چرا نيان 

اونا كار اشتباهي نكردن اصلاااا

2738

رسم شهر ما جهیزیه به عهده پسره و البته وسایل آشپزخونه و لوازم برقی های کوچیک و کلا چیزای کوچکتر با خانواده عروسه. همه چیزایی که به عهده همسرم بود رو با سلیقه خودمون خریدیم

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ما رسم داریم چند تا تیکه رو پسر بخره

ولی شوهرم زد زیرش

نمیخواد بخره

خودم باید بخرم همشوووو 🥺🥺🥺🥺

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
ما که کلا جهزیه رو دختر میخره

ما هم همینطور

رسم افتضاحیه

خانواده دختر, هم دختر میدن هم وسیله 😑

به ادم برمیخوره انگار میگن ببرش توروخدا😑

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
نزاشتن بخره دخالت کردن.گفتن بابات بده

😑😑😑 وا. شوهرت اگه ب دلش باشه ک میخره 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706