2752
2734
عنوان

طوطی داران یا عشق طوطیا 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 69 پست
ما چند جفت عروس هلندی داریم. اگه بخوای جوجه بخری دون خورشو بهپخر. اصلا گول نخوری سرلاک خور بهزی. چون ...

عزیزم من اینجا از یکی کاربرا شنیدم که فقط عروس نر حرف میزنه

ولی یجا دیگه شنیدم ماده هم حرف میزنه

کدومش درسته؟

طفلک چقد دلتنگونه😣

میدونی خب    تازه کرونا وارد کشور شده بود همه  میترسیدن     به هر چیزی ربطش میدادن   الان میگم حیف اون عروس اگه بود  الان یه تومن قیمتش بود  خیلی   باهوش بود 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای ممنون میشم اگه بفرستی 😍😍😍😍

Peticoo_com

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
میدونی خب    تازه کرونا وارد کشور شده بود همه  میترسیدن     به هر چیز ...

ازبس ک مردم شایعه میسازن 

خداکنه تو پرنده فروشی نمونده باشه و صاجبای مهربونی داشته باشه🙂

مهربانی زبان جهانیست 😍
والا قیمتشو یادم نیس ولی خیلی  جوجه نبود کلی صدا تقلید میکرد خیلی خوب بود کاسکو عالیه ینی هرچی ...

من که همش کلیپای کاسکو هارو میبینم عشق میکنم 

ایشالا دوباره میخری😊😍

مهربانی زبان جهانیست 😍
من که همش کلیپای کاسکو هارو میبینم عشق میکنم  ایشالا دوباره میخری😊😍

منم ویدئو هایی ک از کاسکوم دارمو نگاه میکنم 😢

فدات عزیزم ایشالا توام میخری 😗

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭
نمیدونم  ولی خیییلی بامزه س 🤗

البته عروسا خیلی ناز و مامانی هستن ولی یه بدی دارن بدنشون پر شوره هست       هر لحظه از بدنشون کلی شوره میریزه   اینا واسه کسی الرژی داشته باشه خوب نیست 

https://www.instagram.com/arm_._2005/

فالو کنید لطفا بک میدم

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
 اینجا   یکی گفت ممکنه از  پرنده ها منتقل بشه  شوهرمم همش میگفت   تو خونه ...

نه عزیزم دکترا انقدر توضیح دادن حیوونا ناقل نیستم مگر اینکه برا هوا خوری ببرید بیرون و برگشتین خونه نشورینش یا به حیوونای کوچه خیابون دست بزنین اونم تنها راه انتقالشون اینه که بدنشون ویروسی باشه شما دست بزنی بهش

نه عزیزم دکترا انقدر توضیح دادن حیوونا ناقل نیستم مگر اینکه برا هوا خوری ببرید بیرون و برگشتین خونه ...

اره  میدونم الان میگم  چه اشتباهی کردم 😔

آلبینو گرونتره فکر کنم  اره بفرس 😍😍😍

کلا اون نژاد دچار ضعف بدنیه نشنیدم تو هیچ مدل حیوونی گرون باشه شاید تو عروس گرون باشه ولی من نشنیدم واقعیت

عزیزم حواسم نبود دیروز عکسامو منتقل کردم متاسفانه عکس خوبی ندارم ازش تو گوشیم

عزیزم من اینجا از یکی کاربرا شنیدم که فقط عروس نر حرف میزنه ولی یجا دیگه شنیدم ماده هم حرف میزنه ک ...

عزیزم عروس نر قشنگ حرفرمیزنه اما ماده خیلی کم. حرف میزنه. من خودم جوجه ام ماده است. هر روز دارم باهاش کار میکنم😃تو بگو دریغ از یه کلمه. 

ولی بشدت باهوش هستن و احساسی. اگه بهشون محبت کنی. خیلی بهت وابسته میشن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !