2737
2734
عنوان

طوطی داران یا عشق طوطیا 😍

554 بازدید | 69 پست

عااشق پرنده هام مخصوصا طوطی 

همیشه دلم میخاست کاسکو بخرم ولی خب فعلا پولشو ندارم 

تصمیم گرفتم ی جوجه عروس هلندی بخرم

نگهداری ازش سخته؟

و ببخشید تو خونه پی پی میکنه همش؟😁یا یاد میگیره 🤣

مهربانی زبان جهانیست 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما چند جفت عروس هلندی داریم. اگه بخوای جوجه بخری دون خورشو بهپخر. اصلا گول نخوری سرلاک خور بهزی. چون اگه کمی غذاش کم و زیاد بشه مپکنه بمیره

اینقدر هم بامزه هستن که نگو. 😊😊😊 من یکی از جونه ها رو خودم بزرگ کردم الان انگار که بچه ی خودمه اینقدر که دوستش دارم😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

پی پی که همش داره ولی تو قفس گزاشتمش و گاهی میارم بیرون هوا بخوره و حمومش میکنم 

باهاش زیاد حرف بزنی یکم یاد میگیره و اگه جفت هم براش بگیری خیلی خوب میشه و ی عالمه بچه میارن 😅

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2740
ما چند جفت عروس هلندی داریم. اگه بخوای جوجه بخری دون خورشو بهپخر. اصلا گول نخوری سرلاک خور بهزی. چون ...

الهی😊

وای مرسی ک گفتی عزیزم 

روزی چندبار بهش غذا میدی ؟چیا میدی؟

مهربانی زبان جهانیست 😍
ما چند جفت عروس هلندی داریم. اگه بخوای جوجه بخری دون خورشو بهپخر. اصلا گول نخوری سرلاک خور بهزی. چون ...

عروس من هی تخم بدون نطفه میزاره هرکارم میکنم همش دنبال جای تاریک برا تخم گذاریه شما میدونی باید چیکار کنم که دیگه تخم نزاره؟؟

پی پی که همش داره ولی تو قفس گزاشتمش و گاهی میارم بیرون هوا بخوره و حمومش میکنم  باهاش زیاد حر ...

حرف زدن بلد شده؟

روزی چندبار بهش غذا میدین؟چیا میخوره؟😍

مهربانی زبان جهانیست 😍

وای طوطی خیلی خوبه

من کاسکو ملنگو عروس و برزیلی داشتم همشونم عالی بودن😍😍

کاسکو یاد میگیره 

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭
عروس من هی تخم بدون نطفه میزاره هرکارم میکنم همش دنبال جای تاریک برا تخم گذاریه شما میدونی باید چیکا ...

عزیزم چند بار تخم گداشته؟

یه مدت نیابد بزاری جفت گیری کنن. تو ابشون عرق کاسنی بزار. مکمل های تقویت کننده ی نطفه بخر بهشون طبق دستور بده. لونه اشون رو ببند. نزار برن تو لونه. 

ما هم یکی از جفت هامون دیگه تخم هاشون بدون نطفه شدن. واسه همین دو ماهه لونه اشون رو بستیم. 

و بهشون داریم تقویتی میدیم. و تو ابشون هم کاسنی میریزیم. 

جوانه ی گندم اصلا بهشون نده. دون هایی که مستی میاره بهشون نده، الان شوهرم خوابه بزار بیدار بشه ازش بپرسم بهت میگم که چگار کنی. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706