2752
2734
عنوان

طوطی داران یا عشق طوطیا 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 69 پست

وای منم عاشق پرندم😍😍

قیمت عروس برزیلی رو کسی میدونه؟

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟

عردس هلندی منظورمه😂😂

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشخیص جنسیتش سخته من یکی رو ۱۱ ماهه گرفته بودم یکی رو ۴ ماهه

یه پیجی هست از اونجا گرفته بودم خیلی خوب و اهلی میشه طوطی هاشون و اینکه فکر میکنم جنسبت رو میدونن میخوای پیدا کنم برات بفرستم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
نه الان ندارم😢 برزیلی داشتم بعد یه کاسکو خریدم برزیلیم دق کرد وقتی کاسکو اومد😣 جفتشون خوبه برزیلی ...

کاسکو  چند خریده بودین ؟ جوجه بود؟

کاسکو خییییلی خوبه 

الهی برزیلی طفلک 

چرا فروختینشون؟😣

مهربانی زبان جهانیست 😍
2731
عزیزم چند بار تخم گداشته؟ یه مدت نیابد بزاری جفت گیری کنن. تو ابشون عرق کاسنی بزار. مکمل های تقویت ...

یکسالو ۸ ماهشه دفعه سومه که تخم میزاره البته با فاصله چند ماه جفت هم نداره تخم الکی میزاره بچه

غذاشم مخلوطه امادس از این بسته بندیا در کنارش تخم مرغ ابپز و نخود فرنگی و هویج و ذرتو اینجور چیزام میدم بهش بخوره دیروز تخم پنجمشو گذاشت 😐 

تشخیص جنسیتش سخته من یکی رو ۱۱ ماهه گرفته بودم یکی رو ۴ ماهه یه پیجی هست از اونجا گرفته بودم خیلی خ ...

واای ممنون میشم اگه بفرستی 😍😍😍😍

مهربانی زبان جهانیست 😍
کاسکو  چند خریده بودین ؟ جوجه بود؟ کاسکو خییییلی خوبه  الهی برزیلی طفلک  چرا فروخت ...

والا قیمتشو یادم نیس ولی خیلی  جوجه نبود کلی صدا تقلید میکرد خیلی خوب بود

کاسکو عالیه ینی هرچی بگم کم گفتم😍

تازه طوطی برزیلیمو همه جا میبردم حتی مسافرت ولی حیف😢

خونمونو عوض کردیم  بخاطر همین فروختم که بعدا بخرم ک کرونا اومد

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭