2737
2739
پس چرا هرکی به پست من میخوره زرنگه اون منو گول میزنه😂🤦🏻‍♀️

عزیزم شوخی نوشتم همرو  دوستی با پسر حماقته چون خودم داشتم میگم.الان میفهمم شخصیت یک زن بالاتر از این حرفاست

من مامان علی آقا و آفاق خانوم هستم. بچه هام شیر به شیرن.خیلی سخته برام. الا 3 و 2 ساله هستن. خیلی خستم. خیلی. 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داشتن ی احساسه ثابت کردن نمی خواد ادم خیلیا رو می تونه دوست داشته باشه بعضیا رو بیشتر دوست داره ...

خب چی ثابت کردن میخواد اصلا دختر باید عشقش ثابت کنه ؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺
صلواتبابا پسرا دوستی معمولی ندارن ک

چرا اوایل کاملا با هم معمولی بودیم

ولی خب بعدا تو دل خودمون از هم خوشمون میومد

یع جورایی برا آشنایی بیشتر با هم در ارتباط بودیم وقتی دیدیم به هم میخوریم احساسمونو گفتیم...

کنارم خیلیا هستن، دلم پیش تو آرومه♥️
2728
اخی خب اون موقع دوست شدی باهاش ؟

بله تقریبا بعد از ۲ ماه راضی شدم باهاش برم بیرون باهاش حدودا ۲ سال دوست موندیم اما دیکه مامانم نمیزاشت باهاش بکردم خوشش نمیومد میگفت نه پول داره نه قیافه اونم ترسید مادرشو مجبور کرد اومد خاستگاری و یه عقد ساده ۳ سالم نامزد عقدی موندیم تا درسشو تموم کنه بره سر کار الانم دخترم ۶ سالشه 

بستگی به پسرش داره کسی که ازت سواستفاده کنه یا درست حسابی نباشه اره حماقته

اکثرا دروغ میگن سرکار میذارن اطراف خودم هرکیو دیدم دروغ گفتن

من مامان علی آقا و آفاق خانوم هستم. بچه هام شیر به شیرن.خیلی سخته برام. الا 3 و 2 ساله هستن. خیلی خستم. خیلی. 😔
2738
کلا که پسرا رو نباید زیاد جدی بگیری😂 ولی توشون خوبم پیدا میشه نشدم فداسرت تجربه شده

آفرین 👍👍👍

مال من گفت  ولی به خانواده گفت😐 خانواده ام بدون هیچ نظرخواهی جواب رد دادن اونم به اصرار اطر ...

چه بد ،برا منم خاستگارایی بودن که دوسشون داشتم ولی مامانم بدون اینک نظر منو بخواد یا حتی بگه فلانی اومده جواب رد میداد

چه بد ،برا منم خاستگارایی بودن که دوسشون داشتم ولی مامانم بدون اینک نظر منو بخواد یا حتی بگه فلانی ا ...

بهم میگفتن هم مطمئنأ جوابم منفی بود چون سنم کم بود17_18سالم بود

ولی خب دوست داشتم میزاشتن به تصمیم خودم نه خودشون

خداروشکر از ازدواجم راضی ام😊

بهم میگفتن هم مطمئنأ جوابم منفی بود چون سنم کم بود17_18سالم بود ولی خب دوست داشتم میزاشتن به تصمیم ...

من ۱۷ نامزد شدم😁

از ۱۳ سالگی خاستگار می اومد ،منم درس خون بودم فک نمیکردم به اون زودیا ازدواج کنم،ولی خدا رو شکر راضیم

2706