2733
2734

حالا شوهر ادم میگه منو دیده دیگه رودروایستی ندارم باهاش

من امروز برای اولین بار با دوست صمیمیم تصویری تو واتساپ حرف زدم اولا که کلا گیج شدم کجارو باید نگاه کنم دوما به طور کاملا گنده صورتم افتاده بود یعنی داشتم یک به یک به عیبای اجزای چهرم پی میبردمم  

خیلی خیت بود در کل

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اره خیلی ضایع ست

البته شما فقط این حسو نداشتی تقریبا همه از تماس تصویری این حسو میگیرن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکمه تماس تصویری رو میزنیم میگیره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

کسی که زیاد دیدتت می‌دونه چهره واقعیت چیه درگیر دوربین نمیشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

😂😂😂😂

یه من آرایش میکنن بعد تماس و برقرار میکنن😁

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

من همیشه از تماس تصویری استفاده میکنم برام مهم نیست اصلا چطور به چشم طرف مقابلم بیام مخصوصا همسر جان 😂😂😂 بقیه هم مثل من صورتشون عیب و ایراد داره مهم نیست اصلا واسم

بزن روتصویر خودت.خودتو ببینی بهتره

داشتم خودمو میدیدم دیگه 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

تو دوربین سلفی رو نگاه کن 

یه شونه هم بزن ب موهات تا منظم و مرتب باشی 

با لباس های مرتب 

همینا کافیه

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ببین تو تماس تصویری گوشی رو حالت سلفی نگه دار نه خیلی نزدیک ک گنده بیوفتی نه اونقد دور ک انگار داری عکس میندازی بعدش تو دوربین نگاه کن اما هر از گاهی نگاهتو بگیر و  ب جای دیگه ای نگاه کن مثلا با ناخن هات ور برو یا موهاتو مرتب کن ک جذاب تر باشی

خدارو شکر گوشیش تماس تصویری نمیگیره😂

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞