2737
2734
عنوان

چجوری با دوست پسر. نامزداتون تماس تصویری میگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 6803 بازدید | 39 پست
ن بابا  یه پنجره ی کوچیک هست ک خودتو پایین یا بالای صفحه نشون میده اگه طرف بالا هستش ک همونو ن ...

نصف نصف باشه خوبه واتساپ لامصب یکی خیلی کوچیکه یکی خیلی بزرگ  

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خب قشنگ آرایش کن تیپ بزن خیلی ام گوشی و جلو صورتت نیار

برا کی برا دوستم اونکه از دبستان منو همینطوری دیده دوست پسرم که ندارم یعنی اگه داشتمم عمرا تصویری حرف میزدم با طرف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا کی برا دوستم اونکه از دبستان منو همینطوری دیده دوست پسرم که ندارم یعنی اگه داشتمم عمرا تصویری حر ...

اهان

فکر کردم نامزدت 

خوشبخت بشی

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
اصلا از خیرش گذشتم از اختراعات بی خوده بشریه فقط برای راه خیلی دور خارج کشور میتونه کاربرد داشته با ...

من چی بگم ک ۴ سال با همسرم حتی شب تا صبح تماس تصویری میذاشتیم و عین خیالمونم نبود😂😂😂😂 همیشه فقط شارژر تو گوشی بود ک وسط کار خاموش نشه 

همین کارهارو کردم ک یه باتری و یه گوشی رو ب فنا دادم😑🙄🙄 ولی حالا دیگه ازدواج کردیم و خبری از اون تماس تصویری های کلافه کننده نیس😆😆😆😆

یعنی هررررشب بودا هرررشب 

دیووانه میشدم از بس با لامپ روشن خابیدم چشام کور میشد موقه صبح😐

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2731
به این فک کن که اونم درگیر تصویر خودشه و تو رو زیاد نمیبینه 😐

اره اینم نکته ظریفیه ولی برای تجربه اولین بار خیلی تجربه مزخرفی بود 😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چی بگم ک ۴ سال با همسرم حتی شب تا صبح تماس تصویری میذاشتیم و عین خیالمونم نبود😂😂😂😂 همیشه فقط ...

چجوری با اون ابعاد گنده نزدیک به دوربین‌عاشق هم شدید من یکیو اونقدر از نزدیک ببینم کلا میگرخم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری با اون ابعاد گنده نزدیک به دوربین‌عاشق هم شدید من یکیو اونقدر از نزدیک ببینم کلا میگرخم 

قبلش باهم در ارتباط بودیم کلی باهم بیرون میرفتیم😂😂 فقط شبها چون همسرم میگفت وااای من تنهام من سختمه نبینمت منم مجبور بودم گوشی رو بذارم ب دیوار و خودم یک متر فاصله بگیرم تا آقا بتونه شبها هم منو ببینه😐😐😐 

تازه اگه روم برمیگشت اون طرف ک صورتم پیدا نباشه زنگ میزد و میگفت روتو بکن ب من یعنی خفه شدم از دست این کاراش ولی بازم صبوری کردم😂😂😂

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
 قبلش باهم در ارتباط بودیم کلی باهم بیرون میرفتیم😂😂 فقط شبها چون همسرم میگفت وااای من تنهام م ...

درود بر تو😁

من اشتباهم این بود خیلی چسبیدم پس دوربین تو حلقم بود جوشای پنهان صورتمم کشف کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درود بر تو😁 من اشتباهم این بود خیلی چسبیدم پس دوربین تو حلقم بود جوشای پنهان صورتمم کشف کردم

اره زیاد نگیر جلو عین عکس سلفی ک میخوای از خودت بگیری از همون فاصله بگیر