2752
2739
عنوان

☜☜☜☜☜☜اگر خودتون یا همسرتون مجبورید سرکار برید☞☞☞

| مشاهده متن کامل بحث + 2226 بازدید | 77 پست
فیزیوتراپی رو بیشتر از بقیه دوس دارم، سالای قبل بخاطر مشکلاتی نشد بخونم مثله مریضی اعصاب الانم بعد ا ...

نباید انگیزتو از دست بدی.

الآن وقتیه که همه خسته شدن.

وقت سبقت گرفتنه.باید با تمام توانت بخونی.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید گلم میشه چند تا سوال راجع به رشته‌تون بپرسم؟ 

سلام.

بله بفرمایید.💐

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2731
سلام. بله بفرمایید.💐

فکر می‌کردم دیگه نی نی سایت نمیایید😍😍

عزیزم من قبلا خیلی تعریف رشته‌ی شما رو می‌شنیدم که خیلی زودبازده و پردرآمده ولی فکر کنم پارسال بود که یه خانم همکار شما اینجا پست گذاشته بودن و میگفتن که از آینده‌ی رشته‌شون ناامیدن  حقوقشون ماهی سه چهار میلیون بود و میگفتن استخدام توی این رشته خیلی کمه ، پارسال هم توی پیج ها و کانال‌های کنکوری چند مورد کارشناس فیزیوتراپی دیدم که کنکور شرکت کرده بودن و پزشکی و دندانپزشکی قبول شده بودن یا همین یکی دو روز پیش کامنت های سایت کانون رو میخوندم که یکی نوشته بود فیزیوتراپی تهران میخونم میخوام انصراف بدم که بخونم برای پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی😐 میخوام بدونم بازار کار و درآمد فیزیوتراپی اونقدر کمه که آدمی که چهار سال توی دانشگاه این رشته رو خونده بیاد از اول کنکور بده تا پزشکی و دندانپزشکی قبول بشه؟ اگه کسی نتونه کلینیک بزنه درآمدش همون ماهی سه چهار تومنه؟

فکر می‌کردم دیگه نی نی سایت نمیایید😍😍 عزیزم من قبلا خیلی تعریف رشته‌ی شما رو می‌شنیدم که خیلی زود ...

🌹🌹من الآن تو یه کلینیک کار میکنم روزی ۵ ساعت.

متغیره درآمدم.

ولی در حدود ۷ تومنه.

کاملا بستگی داره که کدوم شهر باشی.

دنبال استخدام بیمارستان هم به نظر من نباش.هم آزمون برگزار نمیشه هم جای پیشرفت آنچنانی نداره هم من کلا محیط بیمارستان رو دوست ندارم برای یه فیزیوتراپیست.

درآمدش هم تو بیمارستان بالا نیست.

مگر هیئت علمی مستقر در بیمارستان باشی.

ولی اگر خودت کلینیک بزنی درآمد خیلی بالاست.

یه چیزی تو رشته های پزشکی و توانبخشی کتمان ناپذیره.همه چی شده مافیا.باید ارتباطاتت گسترده باشه.

باید پورسانت بدی.

من خودم این کارها رو نکردم.وگرنه درآمدم خیلی بیشتر میشد.

چند وقت پیش یه دندانپزشک بهم گفت من میشناسم دندانپزشکی رو که ماهی ۲ ۳ تومن درآمد داره.

شما واسه انتخاب رشته و شغل اون ماکزیمم درآمد رو ببین و سعی کن به اون برسی نه حداقلش رو.

من شخصا راضیم.

انشالله بهتر هم میشه شرایط برای همه.

🌹🌹من الآن تو یه کلینیک کار میکنم روزی ۵ ساعت. متغیره درآمدم. ولی در حدود ۷ تومنه. کاملا بستگی د ...

شما توی کلینیک خصوصی کار می‌کنید؟ همه‌ی فارغ التحصیل های فیزیوتراپی میتونن توی کلینیک خصوصی کار کنن یا فرصت‌هاش محدوده؟

شما اگه به عقب برمیگشتین ترجیح میدادین یه سال دیگه پشت کنکور بمونین تا پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی قبول بشین یا همین فیزیوتراپی رو انتخاب می‌کردین؟

اینکه گفتین کاملا بستگی داره که کدوم شهر باشی ، توی کلانشهرها شرایط بهتره یا شهرهای کوچیک؟

شما باید ورودی 94 باشین ، درسته؟ به نظرتون شرایط این رشته تا چهار سال دیگه تغییر (در جهت مثبت یا منفی) میکنه؟

شما توی کلینیک خصوصی کار می‌کنید؟ همه‌ی فارغ التحصیل های فیزیوتراپی میتونن توی کلینیک خصوصی کار کنن ...

همه میتونن تو کلینیک خصوصی کار کنن.

من رشتمو دوست دارم و اگر هم به عقب برمیگشتم باز هم انتخابم فیزیوتراپی بود.

به نظر من شرایطش تا چند سال دیگه هم خوبه.چون کلا پذیرشش در هر سال حدود ۳۰۰ نفره.

بعضی فیزیوتراپیست ها تو شهرهای کوچیک درآمد خیلی بالاتری نسبت به کلانشهرها دارن.مثلا تو سوسنگرد کلینیک فیزیوتراپی هست که ۵۰ تا بیمار روزانه داره.خب مسلما درآمدشون خوبه.

ولی بهترین کار اینه که تمام تلاشت رو بکنی تا کلینیک خودت رو تاسیس کنی.

آدم باید واسه خودش کار کنه.

2740
همه میتونن تو کلینیک خصوصی کار کنن. من رشتمو دوست دارم و اگر هم به عقب برمیگشتم باز هم انتخابم فیزی ...

ممنون که با حوصله پاسخ میدین عزیزم به عنوان سوال آخر: شما از شرایط مهاجرت فیزیوتراپیست ها اطلاع دارین؟ چون من شنیدم که پزشک ها و دندانپزشک ها اگه بخوان برای کار یا ادامه تحصیل به آمریکای شمالی یا اروپا برن باید دو سه سال دوره بگذرونن تا مدرکشون که توی ایران گرفتن تایید بشه ، برای فیزیوتراپی هم همینطوره؟

ممنون که با حوصله پاسخ میدین عزیزم به عنوان سوال آخر: شما از شرایط مهاجرت فیزیوتراپیست ها اطلاع داری ...

شرایط مهاجرت برای فیزیوتراپیست ها خیلی بهتره.

مدرکمون کاملا پذیرفته میشه ولی باید امتحان بدید اگر بخواید کار کنید.

اگر بخواید ادامه تحصیل بدید هم شرایط خوبه.

مرسی از راهنماییتون گلم    

🌹🌹🌹خواهش میکنم عزیزم.

سلام عزیزم.خسته نباشی.شرمنده من جواب ام ار ای رو بزارم میتونی تفسیر کنی و اینکه من باردارم و نزدیک زایمانمه.میخوام ببینم زایمان طبیعی برام خطرناکه ؟ممکنه کمر دردمو بدتر کنه.و دکتر ارتوپد نامه میده واسه سزارین.یا مشکلم حاد نیست.

تقدیر بی تقصیر نیست......