2733
2739
عنوان

☜☜☜☜☜☜اگر خودتون یا همسرتون مجبورید سرکار برید☞☞☞

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 77 پست
 این دو تا جواب ام ار ای هست.راستش میترسم زایمان طبیعی بدترش کنه.ممنون میشم جواب بدی❤

سلام عزیزم.

خیلی خفیفه.

بیشتر کم آبی دیسک و یه کم دفرمه شدن دیسک گزارش شده.

درباره اینکه زایمان طبیعی میتونه تشدیدش بکنه یا نه بهتره با متخصص مشورت کنید.

ولی کلا وقتی فشار داخل شکمی بالا میره احتمال بیرون زدگی دیسک بیشتر میشه مثل شرایطی که موقع زایمان طبیعی اتفاق میفته.

از طرفی به خاطر برشی که تو ناحیه پرینه میخوره عضلات کف لگن یه مقدار دچار ضعف میشن و اسکاری که ایجاد میشه خونرسانی به این عضلات رو کم میکنه.و این عضلات خیلی در ایجاد کمردرد مهمن‌.

ولی باز با متخصصت هم مشورت کن عزیزم.

امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و نی نی رو به سلامتی بغل بگیری.

مشکل کمرت خفیفه.نگران نباش.❤❤❤❤❤

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام ببخشید بلد نبودم تگتون کنم میخواستم ام ار ای برام تفسیر کنید،،میشه لطف کنید؟

سلام عزیزم.

بذارید ام آر آیتون رو تا بهتون بگم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدا رو شکر چیز خاصی نیست.

نوشته قوس کمرتون یه کم زیاده و دیسک بین مهره اول و دوم کمرتون کم آب شده هیچ بیرون زدگی دیسک و تغییر راستای ستون فقرات و ... دیده نشده و اوضاعتون خوبه.

اگه کمردرد دارید احتمالا گرفتگی عضلانیه.

اصلا جای نگرانی نیست.

2728
@به_آفرید1     سلام به افریدجان عذرمیخوام مزاحمت میشم میشه لطفا درخواست دوستیم رو قبول ...

سلام عزیزم.

حتما.

2740
سلام به آفرید جان میگن رشته فیزیوتراپی تا مقطع دکترا هست درسته ارزشش رو داره کسی تا دکترا بخونه؟

بله تا مقطع دکترا میتونید ادانه تحصیل بدید.

من شخصا دکترای حرفه ای دوست دارم‌که تو ایران نیست و فقط در دکترای تخصصی تو ایران میتونید ادامه تحصیل بدید.

حتما ارزشش رو داره.

سلام خانوم به -افرید ببخشید بدون مقدمه پیام گذاشتم. ممنون میشم جواب بدین. من 28سالمه ارشد ترم سه ام. تا سال دیگه دفاع کنم تموم شه.من میخام برا کنکور 1400بخونم.بنظرتون اگه بتونم فیزیوتراپی قبول شم.محدودیت سنی نداره؟ و تو چه صورتی میشه کلینک زد. حدا از سرمایه ایی میخاد. ج شرایطی داره

سلام خانوم به -افرید ببخشید بدون مقدمه پیام گذاشتم. ممنون میشم جواب بدین. من 28سالمه ارشد ترم سه ام. ...

سلام عزیزم.

محدودیت سنی نداره اصلا اگه بخواید کلینیک خودتون رو تاسیس کنید.

سلام به آفرید جان.من ۲۹ سالمه ولیسانس زیست دارم.اما بازار کار نداره اصلا.بین ارشد وکنکور مجدد چندماهه ک باخودم کلنجار میرم.بنظرت اگ از الان بشینم بخونم فیزیوتراپی قبول میشم؟خیلی این رشته رو دوس دارم.میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

سلام عزیزم. محدودیت سنی نداره اصلا اگه بخواید کلینیک خودتون رو تاسیس کنید.

میسی عزیزم جوای دادی. اکه کلینک تاسیس نکردیم برا کار تو بیمارستان و جاهای دیگخ محدودیت سنی داره؟؟؟

فقط برای تاسیس کیلینک محدودیت سن نیست

میسی عزیزم جوای دادی. اکه کلینک تاسیس نکردیم برا کار تو بیمارستان و جاهای دیگخ محدودیت سنی داره؟؟؟ ...

راستش دقیق نمیدونم.

چون خودم هیچوقت دنبال استخدام تو بیمارستان و مراکز دولتی نبودم.

2706