2733
2739
عنوان

سیاست زنانه: شاید بتونم کمک کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 39 پست
عزیزم اگه ی مشاور یا روانشناس کمک میکنه چون از جزئیات و کلیات ی خانواده همه رو میدونه و اطلاعات خودش ...

حرفتون درسته. برای همین در اولین پست ذکر کردم که من روانشناس نیستم. اما واقعیت اینه که توی همین نی نی سایت وقتی مشکلی توسط یک خانوم مطرح میشه کلی پست زیرش میاد که صرفا از روی احساسات زنانه هست. و گاهی طرف فکر میکنه طلاق تنها راهه. فکر میکنم در کنار این تاپیکهای منفی وجود همچین تاپیکی ممکنه برای یک درصد هم مفید باشه و به جای فحش و ناسزا راهکاری کوچیک نشون بده.

[QUOTE=131577687]مردها درد نیستند مردها هم انسان هستند مثل خودمون.تا موقعی که مرد رو درد بدونی زندگی رو تلخ و بی روح ...[/QUOTE

درد مشترک درمون مشترک هم داره خیلی از اخلاق و رفتارهاشون شبیه همدیگه س که تجربیات بقیه مطمئنا میتونه کمک کننده باشه 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا بهش میگم وضعیت و که طول روز،چی گذشته و....یهو میگخ یه این جه وضع زندگیه.جقدر کثیفه و....یا یه چ ...

خوب عزیزم شاید من و شما هم اگر بعد از یک روز کاری میومدیم خونه دوست داشتیم یکی یه چایی مهمونمون کنه. مردها بیرون از خونه با کلی ادم سر و کله میزنن. تازه باید حواسشون به هزار جور قسط و اجاره و خرج بچه و زن و اینها هم باشه. بالاخره ادمه دیگه. دلش خوشه بیاد خونه ارامش بگیره و یه چایی کنار زنش بخوره. میخوام بگم ازش شاکی نشو. با یه برنامه ریزی میتونی هم به بچه برسی هم به خونه و هم شوهرت. اهل برنامه ریزی هستی؟

2728
مثلا بهش میگم وضعیت و که طول روز،چی گذشته و....یهو میگخ یه این جه وضع زندگیه.جقدر کثیفه و....یا یه چ ...

راستی همون موقع که میاد خونه از کارش نپرس. بذار یکم از اون شرایط خارج بشه بعدش اگه رو فرم بود بپرس.

[QUOTE=131577687]مردها درد نیستند مردها هم انسان هستند مثل خودمون.تا موقعی که مرد رو درد بدونی زندگی ...

بله. واقعیت اینه که دغدغه خیلی از خانوما مشترکه. توی همین نی نی سایت میشه اینو دید. دلیلش هم الگوی رفتاری مشترکیه که مردها دارن. ولی من ترجیح میدم اسمشو نذاریم درد چون اونوقت باید دنبال دارو باشیم. اسمشو بذاریم دغدغه اونوقت میتونیم منطقی براش راهکار پیدا کنیم.

حرفتون درسته. برای همین در اولین پست ذکر کردم که من روانشناس نیستم. اما واقعیت اینه که توی همین نی ن ...

👏👏👏👏

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خوب عزیزم شاید من و شما هم اگر بعد از یک روز کاری میومدیم خونه دوست داشتیم یکی یه چایی مهمونمون کنه. ...

وای،باور،کن این بچه از،صبح پا میشه چسبه به من به محض اینکه پای گاز،یا سینک ظرف شویی میرم جیغ و داد میزنه انقدر،که بغلش کنم.بخدا میگیرمش،یه دستی کارامو میکنم امل دیگه کم میارم سنگین شده.موقع خوابشم از،پا میفتم دیگه کنارش دراز میکشم.خیلی  ام بهم میریزه ینی شاید روزی،چند بار،جارو بزنم خونرو..بعد شوهرمم میدونه اینارو حداقل کمک،نمیکنه دیگه ایراد نگیره ازم واقعا نمیکشم

2738
وای،باور،کن این بچه از،صبح پا میشه چسبه به من به محض اینکه پای گاز،یا سینک ظرف شویی میرم جیغ و داد م ...

ای جانم. خدا بهت ببخشش. بچه نعمت بزرگیه. من که از داشتنش محرومم. اینروزا هم تموم میشه و بچه بزرگ میشه. خودتو خیلی اذیت نکن. پله پله برو جلو. فعلا همون چایی رو موقع اومدن همسرت بذار تا خستگیش در بره.