2733
2739
عنوان

سیاست زنانه: شاید بتونم کمک کنم.

399 بازدید | 39 پست

سلا خانومای گل. تا امروز خواننده خاموش بودم. اما با خوندن بسیاری از تاپیکهای خانوما احساس کردم شاید بتونم کمکی بکنم.

خیلی از خانومها تاپیک میزنن و میگن از فلان واکنش همسرم به اینکارم تعجب کردم. و بعد به این نتیجه میرسن که کلا مردها موجودات بی احساسی هستن. و پرونده بسته میشه و دوباره این چرخه هر روز و هر روز تکرار میشه. اما به نظر من مشکل بی احساس بودن اون مرد نیست بلکه عدم شناخت دنیای اون مرده.

من 11 سال زندگی مشترک دارم. کلی آزمون و خطا و تجربه. و صد البته مطالعه در مورد اینجور مسائل.

بنابراین فکر کردم شاید بتونم کمک کوچیکی به دوستانم داشته باشم.

اگر دوست داشتین مسائلتونو مطرح کنید اگر بتونم خوشحال میشم راهنمایی کنم.

در ضمن من مشاور نیستم و راهنماییهام صرفا یا تجربه هست یا تئوری

چرا بعداز هر بحث کوچیک منتظره من عذرخواهی کنم و برای آشتی پیش قدم بشم ؟یعنی اون هیچوقت عذرخواهی نکرد و نمیاد .

توی این یکی موندم

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

چرا احساس کردی بعد 11 سال میتونی به زندگی کسی کمک کنی؟زندگیها کاملا متفاوت و کسی نمیتونه نسخه ای طبق زندگی خودش برای کسی دیگه بپیچه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید اشتباهی استارتر رو ریپلای کردم . شما کورد کجایی؟

کامیاران

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
کدوم روستایی؟

😐بوچی؟

2738
چرا بعداز هر بحث کوچیک منتظره من عذرخواهی کنم و برای آشتی پیش قدم بشم ؟یعنی اون هیچوقت عذرخواهی نکرد ...

عزیزم دلیلش اینه که مردها زنها راحت تر از زنها خلاء رو تحمل میکنن. اما زنها طاقتشون کمتره. مثلا وقتی قهر اتفاق می افته زود میرن برای آشتی. البته اگه مقصر زنه بهتره که برای عذرخواهی پیش قدم بشه. ولی اگه مرد مقصره باید متوجه کار اشتباهش بشه. احتمالا چون شما از اول اینکارو کردی اون خیالش راحته که هربار شما پیش قدم میشی. اولا بهتره قهر نکنی. ولی اگر اون مقصره و قهر کردی کمی تحمل کن و بذار تا بیاد طرفت. اونوقت پسش نزن و براش علت ناراحتیتو توضیح بده. اینجوری میفهمه همیشه تو برای بودن پیشش دم دست نیستی و گاهی باید تلاش کنه تا دلتو بدست بیاره  

چرا احساس کردی بعد 11 سال میتونی به زندگی کسی کمک کنی؟زندگیها کاملا متفاوت و کسی نمیتونه نسخه ای طبق ...

زندگی ها کاملا متفاوت ولی مردها ی درد مشترک هستن 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

وقتي ناراحتي بينمون پيش مياد كه اون مقصرن منتظر ميشم اون پيش قدم بشه اما شايد چند روز به طول بكشه و من اين مدت خيليييي خيليييي اذيت ميشم و خودخوري ميكنم با بچم تند برخورد ميكنم كلا حالم بد ميشه تا اون بياد به نظرت بايد چيكار كنم باهاش صحبت كردم وبهش گفتم كه خيلي اذيت ميشم اما انگار نه انگار

كمكم كن

چرا احساس کردی بعد 11 سال میتونی به زندگی کسی کمک کنی؟زندگیها کاملا متفاوت و کسی نمیتونه نسخه ای طبق ...

من متوجه نشدم اشکالش چیه؟ پس از نظر شما کسایی که در مورد مسائل زناشویی کتاب مینویسن خیلی اشتباه میکنن. به هر حال من اگر بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان علاقه مند میزارم. و به نظر افرادی مثل شما هم که دوست ندارن این تاپیکو دنبال کنن احترام میذارم.

2706