2737
2739
عنوان

عجیب ترین کاری که مهمونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 4988 بازدید | 109 پست
گفت حوله ت نرمه پسرم پاش نسوخت منم گفتم اگه دوست داری میتونی ببریش اونم برد!

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما از این رفتارهای زشت نداریم خدا را شکر فقط یک زن عمو دارم این خیلییی کنجکاوه ببخشید فضوله هر وقت میاد میره سر قبض هامون ببینه چقدر قبض برامون میاد

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

یه چیزیم هست من میرم خونه داییم خیلی بدم میاد

مثلا زنداییم غذا رو میکشه بعد قاشق یا لیوان کم اورده داییم سرزنشش میکنه و به روش میاره من ناراحت میشم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

من عجیب ترین چیزی که دیدم خونه ی خالم بود...

طفلی خالم خونشون کلنگیه ولی خیلی تمیز و مرتبه

یه بار خانواده ما و یکی دیگه از اقوام خونه خالم جمع شده بودیم بعد از کلی زحمت و پذیرایی، زن فامیل رفت دستشویی خیر سرش اومد بیرون به دخترش گفت:سمیرا برو دستشویی دیگه تو راه نگه نمیدارما نگران نباش دستشویی خیلی تمیزه😑

یعنی خالم اینقدر ناراحت شد...منم جوش اوردم گفتم دستشویی از دهن تو تمیز تره خانوم😒 حرفم که خیلی زشت بود بعدشم بابام از خجالتم درومد😅 ولی هنوزم خوشحالم از کارم ✋

مرسی که لایک نمیکنی دوستم❤️
2738
من یه بار رفتم چند سال پیش خونه عمه مامانم خیلی پولدار هستن خودشو شوهرش تنها زندگی میکنن خیلی پیر هس ...

ببخشید من معذرت میخوام ناراحت نشیا یاد علی صادقی تو خانه بدوش افتادم دعوت شدن خونه خالش🤣

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
پوشک بچه ش رو گذاشتع بود توی سطل حموم و نگفتع بود دو  روز بعد  در حموم باز کردیم  یه ...

ی بار رفتیم مهمونی پسرم پی پی کرد من ی نایلون گرفتم پوشکو گذاشتم توش و محکم بستم خواستم ببرم بندازم تو سطل اشغال کوچه ک مامانم نزاشت گف شوهرت دعوا میکنه این وقت شب بری بیرون گذاشت تو کیفش😂وقتی داشتیم برمیگشتیم تو ماشین دراورد بوی گند کل ماشینو گرفت انقدر خندیدیم اخرشم کیفو انداخت دور گف چندشم میشه ی کیف طلبت😂😂😂

عجیبترین این بوده که داییم تا میاد خونمون میره سراغ نتمون من خوشم نمیاد همه حجممونو خالی میکنه حالا ...

عزیزم من جای داییت بودم کل خونتونو خالی میکردم😒یعنی چی که از لوازم ارایش طرف بی اجازه استفاده میکنی

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706