2737
2734
عنوان

عجیب ترین کاری که مهمونتون

4988 بازدید | 109 پست

توخونتون انجام داده چی بوده؟؟

برامن مهمونم بچه شو شسته بود تودستشویی بعدباحوله صورت ک گذاشته بودم کنار روشویی خشکش کرده بود خیلی هم اعتقادداشت ک کارش درست بوده😕

اهههههه

خاک بر سرش

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😒بچه اش تو خونمون جیش کرد برداشت گفت الهیی بمیرم به مامانم گفت برای فرش تو جوش نمیزنم برای اینکه شکم بچه ام خراب شده جوش میزنم

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2738

با دمپایی توی حیاط توی اشپزخونم راه رفت و پسرشو توی حمام برد دست شویی و دمپایی که پر جیش بود و باهاش توی اشپز خونه مانور میداد  کسی نبود جز مادر شوهرر

نه گناه کن 😊 نه التماس خدا کن😉

سرشو انداخت زیر و رفت تو اتاق خواب ما!!!

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

پوشک بچه ش رو گذاشتع بود توی سطل حموم و نگفتع بود

دو  روز بعد  در حموم باز کردیم  یه بوی گندی میداد

خب از اول میگفت  همون شب زباله ها میدادم همسرم ببره بیرون خب

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

عجیبترین این بوده که داییم تا میاد خونمون میره سراغ نتمون من خوشم نمیاد همه حجممونو خالی میکنه

حالا من میرم خونه اونا فقط واتمو چک میکنم

عادت بد خودم اینه میرم خونه دایی بزرگم بعد از اونجا میخوایم بریم بیرون از لوازم ارایش زنداییم استفاده میکنم بهش نمیگم خودش میاد میبینه ولی قبلا خودش گفت استفاده کن عیب نداره منم دیگه ازش نمیپرسم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706