2737
2739

دویا٣روزه که تب دارم خودم گرمای بدنمو حس میکنم واحساس میکنم صورتم ورم کرده سردرد های خفیف دارم 

استامینوفن  بخورم خوبه براتبم؟

چی بخورم که تبم بیاد پایین؟ گلومم میخاره هرازگاهی😢

بهتره بری سایت وزارت بهداشت یوقت خطری نباشه دورازجونت

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

کرونا نباشه؟ 

استامینوفن استفاده کن 

یا اکه تبت زیاده شیاف

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کجاس چجوری برم؟

تو روبیکا داره

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2738
کجاس چجوری برم؟

بزن سایت وزارت بهداشت برای تست کرونا 

انشالا سرماخوردگیه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نمیدونم  دمای خونه چجوری باشه کلا بخاریو خواموش کردم

خب کار خوبی کردی بهرحال تب خطرناکه تا میتونی مایعات مصرف کن تنقدر مصرف کن ک هر ی ساعت ی بار بری دستشویی و رنگ ادرارت کاملا سفید مثل آب باشه

حتما استامینوفن بخور،حتماقرص ازیرو مایسن بگیر از دارو خونه بخور،با اب نمک قرقره کن تا میکروب گلوتو بشوره ببره،من گلوم به شدت درد میکرد دکتر نرفتم قرص ازیرو مایسن گلومو خوب کرد،دمنوش گیاهی مثل پونه و....دم کن واب زیاد بخور،ازیرو مایسن باعث میشه شکمت خوب کار کنه اگه میکروبی تو بدنت باشه بشوره ببره

2706