2737
2739
عنوان

نامزدم نظامیه و نمیتونم خیلی باهاش صحبت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 49 پست
نمیدونم والا ،یعنی میگی بهم بزنم؟ پسر خیلی خوبیه. مهربونه و دست و دلباز اما خب یه حیای خاصی داره. حا ...

شوهر منم همین طور بود بعد شش سال داریم به مشکل میخوریم منم مث خودش سرد شدم

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا بچه هم بیاری بازم با اونا هم همینه، عموی منم نظامی بود چندین ساله که بازنشسته شده اما بسیار شوخ طبعه.

من که تحمل مردای یخ و خشک رو ندارم فکراتو بکن ببین میتونی باهاش کنار بیای یا نه

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
من شوهرم جدیه. ولی پشیمون نیستم از ازدواج باهاش.  شغل خوبی داره. باهوشه قابل اعتماد و مسئولیت ...

چه حسی مثلا؟ 

خیلی نمیذاره درباره مسائل مشترک وارد بحث بشیم ولی به طور کلی مسئولیت پذیر و باهوشه. 

2731
چه حسی مثلا؟  خیلی نمیذاره درباره مسائل مشترک وارد بحث بشیم ولی به طور کلی مسئولیت پذیر و باهو ...

حسن و خوبی منظورم بود. 

ببین خوبی هاش بیشتره یا بدی هاش. 

ببین رفتارش با خانوادش چطوره. 

اگه به اونا برسه در آینده برای تو هم خوب میشه. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
بنظرم با یه مشاور صحبت کن حتی شده تلفنی

صحبت کردم ، میگن چون توی یک خانواده نظامی بزرگ شده و الآن هم توی کارش موفقه و شغلش رو دوست داره، و کلا آدمای نظامی یذره خشک هستن، باید فکرام رو کنم که ببینم میتونم با چنین فردی زندگی کنم! چون ممکنه حتی هر لحظه یه اتفاقی به واسطه شغلش بیافته

2738

عزیزجان اینی که ایشون دوس ندارن درمورد مسایل زناشویی تو دوران نامزدیتون حرف بزنن رو نزارین ب حساب جدی بودنش این نشون دهنده ی حیا وچشم و دل سیری زیادی هست که تو ایشونه و به مرور درست میشه نگران نباشید...

درمورد پذیرش ماموریت هم خوب بهتره مثبت فکر کنید یعنی به این که مثلا شایستگی همسرتون زیاده که زود به زود بهشون ماموریت میخوره یا مثلا ممکنه مساله مهمی بوده که ازشون خواستن بیان. این رو هم بهتره اینجوری تعبیر کنید ونزارید پای بی توجهی بهتون

اگه بهتون بی توجه بودن به گفته ی خودتون که گفتید مهربونن باهاتون مسلما این رفتار رو بروز نمیدادن...

همسرتون تو کدوم بخش فعالیت دارن؟؟ارتش؟؟ نیروی انتظامی؟؟ یا...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
حسن و خوبی منظورم بود.  ببین خوبی هاش بیشتره یا بدی هاش.  ببین رفتارش با خانوادش چطوره.& ...

ببین کلا جدیه، رفتارش با خانوادش خوبه و فقط همون جدیت. مثلا دی ماه بچه خواهرش بدنیا اومد، یه مشکل مالی برای شوهرش پیش اومد خیلی کمکشون کرد. میدونم خسیس نیست اما خیلی ذوق زده نشد که دایی شده

عزیزجان اینی که ایشون دوس ندارن درمورد مسایل زناشویی تو دوران نامزدیتون حرف بزنن رو نزارین ب حساب جد ...

خب از این مسائل هم هست اما اینجوری چطوری یک سری چیزا رو در موردش متوجه بشم؟ 

علایق خاصی که داره یا چیزهایی که توی رابطه زناشویی براش مهمه ‌‌؟ 

افسر ارتش هستن

ببین کلا جدیه، رفتارش با خانوادش خوبه و فقط همون جدیت. مثلا دی ماه بچه خواهرش بدنیا اومد، یه مشکل ما ...

یه کاری میتونی بکنی. 

اولویت های خودتو بنویس. خوبی و بدی های این آقا رو هم بنویس. و به هر کدوم نمره بده. از یک تا ده. 

من این کارو میکردم برای خواستگار هام. 

بعد با توجه به نمره ها انتخاب میکردم. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر

البته یچیزم بگما الان خیلی بهتر شده 

اون اوایل خیلی خشک بود و سخت میخندید من فکر میکردم افسردگی داره

ولی الان اصلا اینجوری نیست 

کای توخونه با بچه بازی میکنه و برامون کارای خنده دار میکنه😆😆😆فقط هنوز قسمته رمانتیکه لفظیش راه نیوفتاده

ک اونم من زدم ب پای اخلاقش دیگه بعضیا عشقشون رو با کاراشون نشون میدن نه زبون شوهرمنم جزو اون دسته هستش😊😊

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2706