2733
2734

سلام، من نامزدم نظامیه و خیلی هم توی کارش جدی و موفقه. فقط دقیقا یکی از مشکلاتش همین جدی بودنشه. خیلی مهربونه ولی جدیه و دوست نداره خیلی درباره مسائل جنسی و اینجور چیز ها تو این دوران صحبت کنیم. ولی از نظر من دونستن یکسری از این علایق مهمه. یذره هم کم توجهه. مثلا چند بار شده باهم بریم بیرون اما یهویی بهش زنگ بزنن و بهش ماموریت بدن،میتونه قبول نکنه ولی انگار نه انگار که من اونجام. ازم خداحافظی میکنه و میره سر ماموریتش. احساس میکنم آدم سردیه. 

به نظرتون چه کار کنم؟ 

محبت محبت محبت

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضی مردا زیادی مسوولیت پذیرن مث شوهر من

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2738

یک روز دو خروس به دنبال یک مرغ راه افتاده بودند درحالی که مرغ ناز میکرد خروس دومی به اولی گفت: ولش کن بابا تعاونی لختش را میفروشد. !

این اولین جوک من برای همسر بود. اینو براش گفتم یخش باز شد! امتحان کن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

برای به وجود آوردن زندگی مشترک داره تلاش میکنه و این جای تقدیر داره

محبت کن عزیز جانم 

از الان پایه های زندگیتو بساز جوری رفتار کن که وقتی در آینده رفتین خونتون دلش نخواد از خونه بیرون بره

واینکه عزیزم انتخاب شما یه مرد نظامیه وبا حالات روحی خاص اینو یادت نره 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

مگه ساعت کاری مشخص نداره؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خوب نیست شوهر جدی.  منم شوهرم جدیه.  فقط دوست داره راجع به سیاست و اقتصاد حرف بزنه.  ...

نمیدونم والا ،یعنی میگی بهم بزنم؟ پسر خیلی خوبیه. مهربونه و دست و دلباز اما خب یه حیای خاصی داره. حالا نمیدونم این حیا هستش یا اینکه کلا سرده؟ 

برای به وجود آوردن زندگی مشترک داره تلاش میکنه و این جای تقدیر داره محبت کن عزیز جانم  از الا ...

میگم نکنه جواب نده، نکنه سرد باشه و توی زندگی فقط به فکر کارش باشه؟! چون خیلی هم توی کارش موفقه و اینکه شغلش رو خیلی دوست داره 

نمیدونم والا ،یعنی میگی بهم بزنم؟ پسر خیلی خوبیه. مهربونه و دست و دلباز اما خب یه حیای خاصی داره. حا ...

من شوهرم جدیه. ولی پشیمون نیستم از ازدواج باهاش. 

شغل خوبی داره. باهوشه قابل اعتماد و مسئولیت پذیره. 

همه بهش احترام میذارن. مودبه و... 

این جدی بودن دلیل نمیشه بذاری کنار. 

ببین حسن های دیگه اش چقدره. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2706