2733
2734
عنوان

اشغال مزخرف مریضم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 62 پست
خب اون خانوم ی ادم بی بند و بار بود ک همه میدونستن خرابکاری میکنه😐

اگه واقعا چیز مشکوکی ندیدی بذار رو حساب اینکه مدل شوهرت اینجوریه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میفهمم چی میگی درکت میکنم تو زندگی هممون از این چیزا هست ولی گلم با اینکارا ،فقط خودت از بین میری ...

اره دقیقا دارم نابود میشم از صبح ک میزنه بیرون من بیدار میشم هی فکر میکنم غصه میخورم حرص میخورم تا برگرده لعنت ب ذات کثیفش ک مریضم کرده

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
بخدا خواب ندارم انقد ب اینا فکر میکنم از بین رفتم زیر چشام گود رفته از بی خوابی و فکر پریشون

سعی کن باهاش مهربون باشی بکشونیش سمت خودت با عصبانیت چیزی درست نمیشه عزیزم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2731
اره دقیقا دارم نابود میشم از صبح ک میزنه بیرون من بیدار میشم هی فکر میکنم غصه میخورم حرص میخورم تا ب ...

خب نکن اینکارارو با خودت

بشین دعا بخون عزیزم

خودتو بسپار ب خدا

از خدا آرامش بخواه

مشکلتو ب خدا بگو،اون حتما هوای بندشو داره

فقط تو بحر زن و دختر میرن در حد دید زدن؟یا میخوان رابطه برقرار کنن؟ ببین من خیلی مردا دیدم فقط نگاه ...

ببین خیلی ناجور تا ته نگاه میکنه ولی میگم جز اون مورد دیگه پیام یا تماسی ندیدم ازش،ولی پیش خودم میگم جلو خودم اینطور نگاه طرف میکنه من نباشم حتما کارایی دیگم میکنه با یه نگاه قانع نمیشه

ب خودت برس بجای فکر و خیال ببین چ جوری دوس داره. خودت تامین‌ کنه ک هرز نپره...  صب بیدار میشی ...

اگه زن هم یه روزی احساس کمبود کرد باید بره خیانت کنه؟آیا کسی به مرد میگه اونجور که زنت میخواد باشی بشو تا نره دنبال خیانت؟

عزیزم صندوق عقب ماشینش خوب بگرد مخصوصا قسمت زاپاس 

اگ گوشی داشته باشه پیداش میکنی

اگ آدمی هست ک قبلا هم از این اشتباهات کرده ولی الان گوشیش رمز نداره احتمال زیاد یه گوشی دیگ داره 

البته طبق تجربه من

2740
ب خودت برس بجای فکر و خیال ببین چ جوری دوس داره. خودت تامین‌ کنه ک هرز نپره...  صب بیدار میشی ...

من تا قبل اون موردی ک گفتم زیاد از اینکارا براش میکردم وقتی فهمیدم این باز هرز میره خیلی غرورم له شد انگیزمو از دست دادم 

ببین خیلی ناجور تا ته نگاه میکنه ولی میگم جز اون مورد دیگه پیام یا تماسی ندیدم ازش،ولی پیش خودم میگم ...

ببین یه چیزی بهت بگم

مردایی ک اهل کثافت کاری هستن،معمولا خیلی هم محافظه کار عمل میکنن ک طرفشون نفهمه

البته خب تو بهتر میشناسیش

رابطتون چجوریه؟

ابراز علاقش بهت؟

باور کن من پسری رو میشناختم ،ازین ریش دارهای مذهبی،ک ادعاش میشد شدید،ب طرفش وحشتناک سخت میگرفت،و میگفت بهتر از من وجود نداره،ادعای خداپیغمبرش هم میشد

ولی همون آقا تو ماه رمضون با زبون روزه،پیشنهاد س ک س میداد ب یه نفر

ببین اگه بتونی ببریش سمت دین و مذهب ممکنه بهتر بشه. نامزد من نظامیه و البته خیلی مذهبی. یادمه اون اوایل که نامزد کرده بودیم تو چهره خودم هم نگاه نمیکرد. 

درضمن بهتره کمی باهاش بهتر باشی و یه مدت با این حس که خیلی دوسش داری و میتونی نیازهاش رو بر طرف کنی. اما ازش غافل هم نشو