2737
2734
عنوان

اشغال مزخرف مریضم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 62 پست
من نمیدونم چرا ما زنا برا مردا اینثدر حرص میخوریم بخدا ما نباشیم اونا نمیتونن شلوارشونم بکشن بالا از ...

من یکی از همه زنای عالم بدبخت ترم چون الانم شوهرم از سرکار اومده تو قیافست برا من حتی با بچه هم کاری نداره همش میمونه اضاف کاری بیخودی تازه میگه جمعه هم باید برم و منم هچنان حرررررص میخورم ک انقد پست فطرته و دروغگو

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
من یکی از همه زنای عالم بدبخت ترم چون الانم شوهرم از سرکار اومده تو قیافست برا من حتی با بچه هم کاری ...

هیچ وقت نگو من بدبختم چون وقتی میگی میاد سراغت دروغ میگه خوب بگه لباقت نداره با بچش باشه خودت با بچت خوش بگذرون کجای دنیا اومدخ زن فقط باید با شوهدش خوش باشه ول کن بخدا من این روزا طی کردم برارید اونا تو حسدت باشن چند ساله دیگه از حرص پیر و زشت میشید و مریض اون دیگه توجیح داره برا کثافت کاریاش پس سالم باشید بزارید زمان چوب خیانت بهشون میزنه 

لطفا برای شفای برادر زادم یک صلوات بفرستید 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ وقت نگو من بدبختم چون وقتی میگی میاد سراغت دروغ میگه خوب بگه لباقت نداره با بچش باشه خودت با بچت ...

هی روزگار...چی بگم خواهر دلم خون درد دلام زیاده

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی