2737
2734
عنوان

یعنی خاک تو سر هر کسی ک بی دلیل .....😑🤨😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1327 بازدید | 68 پست
دخترخاله مامانم خیلی راحت رفته بودن پارک غذا برده بودن اصلا وقتی شنیدم مغزم سوت کشید واقعا من متوج ...

شما شوهرت پرستاره

واقعا اگه کرونا بگیری میمیریم؟

من تو خونم ولی توهم دارم میترسم😭😭😭

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
حس میکنم یکم دولتم شل گرفته قضیه رو .همین که مشاغل کم خطر ازاد شدن احتمالا مدارسم از 30 فروردین بازش ...

شوهر من سه روزه داره میره. دولتیه. خواهر شوهرم معاون بانکه از هفته ی پیش. ساعت کاریشونم کم نکردن 😏 یه شوهرخواهر دیگم حسابدار بیمارستانه اونم میره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما شوهرت پرستاره واقعا اگه کرونا بگیری میمیریم؟ من تو خونم ولی توهم دارم میترسم😭😭😭

ن عزیزم ان شالله هیچ کس نگیره ولی اونایی هم ک میگیرن ب معنی خدای نکرده مرگ نیست

کسی ک بیماری زمینه ای داره یا سیستم ایمنی بدنش ضعیفه فوت میشه معمولا

ولی در کل بیماریه خیلی سختیه و تا چند مدت معمولا علائمش میمونه اونم باز ن برای همه

چه جالب ک خودتون رو توجیه میکنید انقدر راحت!!!!

چه توجیهی کرده

میگه شوهرش و بقیه مجبورن برن سر کار

نرن و از کار اخراج شن تو و امثال تو خرج زندگیشونو میدی

می تونی به شوهرتم بگی نره سر کار و قید کارشوبزنه 

2731
چه توجیهی کرده میگه شوهرش و بقیه مجبورن برن سر کار نرن و از کار اخراج شن تو و امثال تو خرج زندگیشو ...

شما چرا حرص میخوری عزیزم

نگفتن شوهرم میره سرکار

میگن دو ماه خونه موندم خسته شدم دیگه زدم بیرون

پستای بالاتر رو بخون متوجه میشی

بعدشم این چ رسمیه ماها عادت داریم سرمون توی کار دیگران باشه

شما این وسط چی میگی

امثال شوهر من نباشن ک شماها نمیتونید ب زندگی ادامه بدین

درضمن در شان من نیست با شما ک توی صحبت دو نفر دیگه دخالت میکنی هم صحبت بشم

لطفا ریپلای نکن ک جوابی نمیگیری

کاش دخالت نکردن مد شه

روز خوش

شما چرا حرص میخوری عزیزم نگفتن شوهرم میره سرکار میگن دو ماه خونه موندم خسته شدم دیگه زدم بیرون پس ...

خدا شوهرتو که اتفاقا همکار منه رو حفظ کنه

خداروشکر معنی دخالت نکردن تو کار بقیه رو هم فهمیدیم

اون پستی که ریپلای کردمو بخونی متوجه حرف من میشی

وقتی اومدید و 50% و حتی بیشتر حقوق دریافتی تون رو هر ماه با کارگرای روز مزد و افراد مشابه تقسیم کردید (نه همیشه همین ایامی که درگیر این مصیبت هستیم) بعد بیاد از دیگران انتقاد کنید

وقتی درکی از شرایط بد اقتصادی دیگران ندارید

وقتی درکی از حال روحی و افسردگی شدیدی که خیلی ها عای الخصوص زنا بهش مبتلا شدن 

دهنتونو ببندید لطفا

مشکل و بدبختی اونجاست که بقیه رو با خودتون مقایسه می کنید

فکر می کنید شرایط همه مثل خودتونه

یکم درکمونو بالا ببریم بد نیست

دایره دیدمون رو باز کنیم 

2738
چقدر درک و فهم و شعور می کنن انگار مردم خرن مجبورن برن تا شکم شون سیر شه شغل دارن و ماه به ماه حق ...

بد نیست تاپیک منو بخونی کاگل از اول تا بفهمی توش نوشتم اونهایی ک مجبورند و کاری ندارم اونهایی ک بنا به ه ر دلیبی باید برن سرکارو اصلا کاری ندارم حرفم با اونیه ک براش توشگذرون ی میرا ماهم افسرده شدبم فقط بقیه حال روخی شون خراب نمیشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏