2733
2734

راحت پا میشه میره گردش 

خاک هفت عالم تو سر اونیکه فکر هموطن شو نمیکنه ک شاید یکی مث من یع ماه و نیمه تو خونه است بچم بهونه میگیره میترسم 

بعضیا چطوری میرن بیرون بدون هبچ وسیله ای 

امیدوارم کرونا نگیرن ک اگا بگیرنم حق شون بوده 

تازه اومده تاپبک زده با خاهر شوهرم رفتم بیرون با بچه کوچیک دور دور ماسک زدبم چیکار کردیم بعد شوهری دعوام کردا راهکار بدید😡😡😡😡خب اگه قرار بر این بود همه جا اعلام گیکردن دور دور کردن تو خیابونها و رفت و تمد تو تیابون ها با مسک هیچ اشکالی نداره 

به عقل بعضیا ادم شک میکنه واقعا به اینجام رسیده دبگ 😑😑

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من رفت ۴ ماه بشه خونه ام 😥

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به کجات رسیده؟😂 حرص نخور واسه پوستت خوب نیس

حرفتون فاقد سدیم کلرید بود😏😏

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
2738
همکارای شوهرم قرار گذاشتن رفتن یه جای تفریحی تو دو روز رستشون عجیبا غریبا داشتن مخ اینو هم میزدن و ...

چقدر بعضیا نفهمن اگه بگیرت و بمیرنم ادن ناراحت نمیشه ولی بدیختی اینه بقیه رو هم میسوزونن 

دیگه اعلامم شده یارانه بگیرا ماهی یه تومن بهشون دولت میده امیدوارم واقعا به خودشون و دیگران رحم کنن ...

ادمی ک بخاد بره و نفهمی کنه با همین یه تومن و دوتمنم میره

نمی‌دونم چی بگم ولی مشهد خیلی شلوغه. من دیگه رددادم😐😐😐

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

الان تاپیک بغلی هم گفتم

همسرم داشت میرفت سرکار دیگه حتی لباسش هم توی پاگرد جلوی در میپوشه میگه شاید لباسام حتی لباس شسته شدم هم آلوده باشه(وسواس گرفته ب خاطر شغلش)

به خدا انقدر گریه کردم نفسم بند اومد

حداقل ب خودتون و امثال ماها رحم کنید

اگه بدونید چقدر اوضاع وخیم تر از اونیه ک فکر میکنید ب خدا حتی دم پتجرتون نمیرید

تورو خدا رعایت کنیم😭😭😭😭😭

همسرم پرستار بخش ایزوله کرونا هستن

نمی‌دونم چی بگم ولی مشهد خیلی شلوغه. من دیگه رددادم😐😐😐

ماهم از همون سمتیم

2706