2737
2739
عنوان

گوجه سبز و چاقاله کی میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 126 پست
حدس چیه گلم الان باید بزامش 😂😂 الان دیه علائم ندارم که   ولی خیلی بد ویار بودم ولی صبح اول ...

مامانم همیشه میشه شکم بزرگ بشه ،بد اخلاق بشی ، زیاد نخوابی زرنگ باشی تو دوران بارداریت چیزای شیرین بخوری دختره اینام حدسیات قدیمیاس 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
عه من مجردم از تیکر بارداری سر در نمیارم😂😂 خب مگه سونو نرفتی  ک جنسیت مشخص بشه

چرا پسر عزیزم گفتی حدس بزنیم گفتم ببینم حدست چیه😂😂

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وااااای گوجه سبززززززررررر میخااااام . سه سال پیش درست سه ماه واسش گریه کردم . ویار شدید به گوجه سبز . بعد اومدنش تو بازار کل بارداریم دوازده کیلو خوردم

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستین?ممنون
وای دلم خواست😂😂 نگاه کن مردم آزار و 😂😂

ن اینو گذاشتم دقیق درست کنی گفتم شاید دستور پختشو اشتباه بهت گفتم یه وقت نری درست کنی بد مزه شه لعنت بفرستی بهم😂😂😂😂😂

راستش همش میگه نیومده. بهتر که نیاد میخوری دوباره کارت به جاهای باریک میرسه. سر چاقاله آخه خیلی اذیت ...

خب دیه بنده خدا چشمش ترسیده عزیزم 😂😂 یکم صبر کن بخواد نخاد از ماه بعد همه جا پره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم همیشه میشه شکم بزرگ بشه ،بد اخلاق بشی ، زیاد نخوابی زرنگ باشی تو دوران بارداریت چیزای شیرین ب ...

زرنگ و قبول دارم مادر دختر خیلی پر جنب و جوش میشه. .. من تنبل خوش اخلاقم😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

جون جوووووون ما خودمو هم چاقاله بادوم داریم هم چاقاله زردالو .هم گوجه سبزتو باغ باباممم😍😍😍😍البته من نمیتونم زیاد بخورم 😕

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
چرا پسر عزیزم گفتی حدس بزنیم گفتم ببینم حدست چیه😂😂

نن من دلم میخواد حدس بزنم دختره 😂😂😂وای جاری خالم باردار بود  رفته بود سونو بهش گفته بودن دختره طفلی همه چیزو صورتی خریده بود بچش ک دنیا اومدن دیدن پسره انقد حرص خورد گف من همه چیزو صورتی خریدم اونا اشتباه کردن الان دوتا پسر داره 

مبارکه عزیزم. از چند هفتگی تکون خورد؟

از 15 هفتگی اولین تکون هاش و حس کردم... تو اوج حال بد و داغون تکوناش حالم و خوب کرد. ..

میگم بد ویار یه چیزی قشنگ تو ذهنت نقش ببنده یعنی خون بالا میاوردم ... من 68 کیلو قبل بارداری بودم بعد از 4 ماهی 63 کیلو شدم الان نزدیک زایمانمه 71 کیلو شدم ... واقعا سخت گذشت تا آخر 4 ماهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

ن اینو گذاشتم دقیق درست کنی گفتم شاید دستور پختشو اشتباه بهت گفتم یه وقت نری درست کنی بد مزه شه لعنت ...

ن اوکی قبولت دارم فقط آب دهن من و یکی جم کنه 😂😂

واقعا خیلی هیجانی توضیح داده دلم خواست بگم شوهرم اومدنی نیم کیلو بخره😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40