2733
2734
عنوان

گوجه سبز و چاقاله کی میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 126 پست
نه گلم یه قرص خارجیه تمام ویتامینای لازم بدن داخلش هس.قرمز رنگه

آهان عکسشو بفرس میخرم .عزیزم صبح بیبی زدم منفی بود الانم چندتا لک دیدم بعد پریود شدم 😭😭😭خدا منو بکشه دیگ طاقت ندارم

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
آهان عکسشو بفرس میخرم .عزیزم صبح بیبی زدم منفی بود الانم چندتا لک دیدم بعد پریود شدم 😭😭😭خدا منو ب ...

عزیزم نا امید نشو گلم خدا نکنه دورت بگردم باشه الان نیفرستم

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نا امید نشو گلم خدا نکنه دورت بگردم باشه الان نیفرستم

ممنون بخدا نزدیک دوساله هر ماه میگم این ماه میشم ناامید نمیشدم ولی دیگ ناامیدم خسته شدم به شوهرم خجالت میکشم بگم پریود شدم 😥😭😢

ممنون بخدا نزدیک دوساله هر ماه میگم این ماه میشم ناامید نمیشدم ولی دیگ ناامیدم خسته شدم به شوهرم خجا ...

گلم ناراحتی نداره خجالتم نداره مگه خودت نمیخای که نمیشا.تقصیر بدهامونه گلم.من ۱ سالو ۸ ماه منتظر بودم.روحیم داغون هنوز باورم نمیشه باردارم.

من ۳ بار ازمایش دادم که مثبت بود باور نمیکردم میگفتم اشتباه شده

اخرین بار بتا دادم که مطعمن شدم.

خدا یه جایی بهت میده که فکرش رو نمیکنی مطمعن باش💋😍😍😍😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2731
گلم ناراحتی نداره خجالتم نداره مگه خودت نمیخای که نمیشا.تقصیر بدهامونه گلم.من ۱ سالو ۸ ماه منتظر بود ...

فداتشم💜 انشاالله خدا از دهنت بشنوه ک زود مامان شم

فداتشم💜 انشاالله خدا از دهنت بشنوه ک زود مامان شم

ایشالله گلم ایشالله💋🤩🤩😘🥺😘😘🥳🥳🥳