2733
2739
نه عزیزم فقط تو اینستاش پست عاشقانه یا غمگین میزاره مثلا پست گذاشته بود که بعضی از اداما تو قلبت میت ...

مشکوک میزنه

دوست دختر نداشته قبلا؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا داشته ما 5سال قبلا باهم دوست بودیم و ازدواج کردیم تو دوستیمون همش مچشو با یه دختره که فامیلشون ب ...

تو دوستیت همش مچشو میگرفتی چرا باهاش ازدواج کردی؟

از اول متعهد نبوده که

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738
خب میگی عادت دارع دیگه، ادم اگه کسیو دوس داشته باشه چرا توی دوستیش خیانت میکنه؟

نمیدونم خودش الان میگ من دوست دارم بدون تو نمیتونم زندگی کنم بهم شک نکن انقدر منو کنترل میکنی از زندگیمون زده میشم من هرکاری کردم برای قبل بوده 

[QUOTE=131549471]دوست داشتیم همو باهم رابطه داشتیم [/QUO

منظورت از رابطه چیه؟ رابطه جنسی؟!

از بدیهای اینجور ازدواجا یکیش همینه که دوطرف بهم اعتماد ندارن ودچار شک نسبت بهم میشن وباخودشون میگن همینطور که طرفم قبل از ازدواج با کسایی دیگه از جمله خودم دوست بوده پس الآنم میتونه با کس دیگه ایی باشه.

دوست داشتیم همو باهم رابطه داشتیم 

دوستت داشت چرا هی مچشو با بقیه میگرفتی؟

دوستی مال شناخته شما اونجا متوجه شده بودی متعهد نیست به شما 

نمیدونم چرا ادامه دادی

الان به نطرم پیگیر شو چون بدبینیت و شک نمیذاره حس خوبی داشته باشی حست اذیتت میکنه

از طرفی اگه وافعا خیانت میکنه الان جداشی بهتر از چندین سال بعده

یا برو مشاوره یا هر کار دیگه که بهت ثابت شه بهت متعهده اگه بهت ثابت شد ادامه بده و واقع بین هم باش

2706