2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه اعتمادی موج میزنن

ولی با افکار الکی زندگیتون خراب نکنین.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

الان فقط حس کافی نیس که 

چی دیدی ازش؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
نمیتونی بفهمی  غیر از اینکه گوشیشو چک کنی  یا یهو رفتارش خیلی باهات تغییر کنه  یا ...

گوشیشو چک میکنم حتی رمز گوشیشو عوض نمیکنه باهامم هرروز داره مهربون تر میشه 

مدرکی دستم نیومده فقط تو اینستاگرامش پست عاشقانه و غمگین میزاره

شاید گذشته ای داره تو فکرشه

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
الان فقط حس کافی نیس که  چی دیدی ازش؟

نه عزیزم فقط تو اینستاش پست عاشقانه یا غمگین میزاره مثلا پست گذاشته بود که بعضی از اداما تو قلبت میتونن بمونن تو زندگیت نه

2706