2733
2739
عنوان

میخوام گوشی بخرم

248 بازدید | 46 پست

خودم ایفون دارم ازش راضیم ب جز این که همه برنامه ها روش نصب نمیشه اذیتم میکرد ک حلش کردم

اما یه جا دیدم ایفون یازده پرو میفروختن۲میلیون😳😳😳😳وای ک من عاشق این گوشیم یعنی اپشناش همونیه ک من میخوام جذاب خوش دست البته از نظر من اما این زده کپی یعنی ب درد میخوره راسیتش میخوام ک و ن سوزی کنم ناگفته نماند😁😁😁😁😁بخرمش ب درد میخوره یا چی؟

نه نخر

ب درد نمیخوره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فروشنده موبایلم.

اصلا کیفیت و ارزش خرید ندارم.

دل سوزی یا جیزک دادن هم اصطلاح بهتریه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2740

خدایی انقدر پول دارید که الکی میخاید حیف و میل کنید ،یه میان رده درست حسابی بگیر حالشو ببر پز دادن خوب نیست ، برا منم بخر 😀😂

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
خدایی انقدر پول دارید که الکی میخاید حیف و میل کنید ،یه میان رده درست حسابی بگیر حالشو ببر پز دادن خ ...

باشه چی میخوای 

میدونی در حد ی یازده پول دارم اما زورم میاد بیست و شیش میلیون بدم بابت ی گوشی بعد منم دستپا چلفتی هی بیفته خراب بشه دق میکنم😂