2733
2739
عنوان

میخوام گوشی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نگو اگه بدونی 😅😅😅

میدونم والا کیہ کہ نخواد ماتحت بعضیارو بسوزونہ منتھا نہ بہ ھر قیمتی

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
2728
فروشنده موبایلم. اصلا کیفیت و ارزش خرید ندارم. دل سوزی یا جیزک دادن هم اصطلاح بهتریه.

میشه گوشی سامسونگ زیر پونزده باکارایی بالا برا تایپ دوربین وقابلیتای اندروییدی قوی بم معرفی کنی🤔

فروشنده موبایلم. اصلا کیفیت و ارزش خرید ندارم. دل سوزی یا جیزک دادن هم اصطلاح بهتریه.

ببخشید الان قیمت A20چنده ؟بنظرتون بعد از داستان کرونا قیمت ها میره بالا یا پایین تر؟

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
میشه گوشی سامسونگ زیر پونزده باکارایی بالا برا تایپ دوربین وقابلیتای اندروییدی قوی بم معرفی کنی🤔

من سامسونگ کار نمیکنم.

ولی شیائومی و اوپو میتونم معرفی کنم

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2740
من سامسونگ کار نمیکنم. ولی شیائومی و اوپو میتونم معرفی کنم

شیائومی تا بحال تست نکردم چطوره کارکردش چون تازه وارده سردرنمیارم ازش کارکردن باهاش درچه حده ی گوشی خوب برام معرفی کن

برام سرعت عمل خیلی مهمه دوربین و قدرت بالا و پیشرفته بودنش این ک برنامه ها همه روش نصب شن هی نخواد بزنی تو سر هم مهمه