2733
2739
عنوان

بیایید پیشم😔حالم خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 44 پست

فداتون بشم! حاظرین فرداشب دوره‌م جمع شیم واسه حاجت روایی هممون ی سوره قرآن بخونیم ؟؟؟؟

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم میفرستم

منم خیلی نگران یه موضوعیم 

ان شاالله مشکل همه حل شه

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
فداتون بشم! حاظرین فرداشب دوره‌م جمع شیم واسه حاجت روایی هممون ی سوره قرآن بخونیم ؟؟؟؟

فرستادم ان شالله مشکلت حل بشه اما حدیث کسا هم بخون خیلی خوبه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
منم میفرستم منم خیلی نگران یه موضوعیم   ان شاالله مشکل همه حل شه

قربونت مهربون❤️🙏🏼انشالله حاجت روا شی

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2738
فرستادم ان شالله مشکلت حل بشه اما حدیث کسا هم بخون خیلی خوبه

مرسی مهربونم چشم

قربونت مهربون❤️🙏🏼انشالله حاجت روا شی

ممنون عزیزم.دلت شاد💚

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

بچه ها امیدوارم فرداشب بیام اگر کارم درست شده باشه کلی کنار هم باشیم همه چی تعریف کنم براتون 

انشاالله که حل میشه منم اصلاحالم خوب نیست نمیدونم چیکارکنم 

قربونت برم انشالله هر مشکلی داری برطرف شه 

الان چندوقته شبا خواب ندارم تمام توی بدنم یخه ولی بازعرق میکنم نمیدونم چمه تمام بدنم بی حسه نمیدونم ...

حتما برو عزیزم 

ننم همینجور بودم😔😔رفتم دکتر اعصابم ک خورد میشه اینجوری میشم😔😔

2706