2752
2734
عنوان

مزاحم خیابونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 87 پست
دیگ مزاحم نشده بیخیال اصلن بروز نده به شوهرتم نگو دچاره سوع‌تفاهم نشه یه وقت فکرای بد بکنه_ رو خودت ...

از ترس بهش گفتم من همیشه کسی بودم که پشت همه درمیومدم بخدا با قرص آرام بخش ساعت ۲خولییدم ۴بلند شدم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی اضطراب دارم 😭😭😭

بچه که نیسی زشته خودتو جمع کن واقع بین باش اون اصلا تو رو نشناخته خیلی خامی کردی به شوهرت گفتی اخه این مزخرفات چیه به شوهراتون میگین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
بچه که نیسی زشته خودتو جمع کن واقع بین باش اون اصلا تو رو نشناخته خیلی خامی کردی به شوهرت گفتی اخه ا ...

تو اگر بدونی اضطراب چطوریه 😭😭😭 نمیتونم احساس ترس شدید معده درد سوزن سوزن شدن پوست اصلا نمیتونم هیچ کاری کنم

الکی چرا ترسیدی دوسال پیش وقتی از مدرسه پسرم میرفتم خونه یه ماشین دیدم افتاده دنبالم بچه کوچکم تو بغلم بود هر چی بی تفاوت رفتم دیدم دست بردار نیست وهی متلک میگفتن منم دیگه صبرم سر اومد بچرو گذاشتم زمین یه سنگ برداشتم داد زدم گفت کثافتای بی ناموس اگه مردی وایسا دویدم سمت ماشین تا جون داشت گازشو کشید رفت هنوزم پیداش نشده 🤣

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  

چند سالته شما؟

جسارت نباشه اما رفتارتون بالغانه نیست!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
تو اگر بدونی اضطراب چطوریه 😭😭😭 نمیتونم احساس ترس شدید معده درد سوزن سوزن شدن پوست اصلا نمیتونم هی ...

تقصیر مامان باباته لای پنبه بزرگت کردن

مسیرها رو پیاده برو تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اوه اسی جان اون یارو چندسال پیش از سر جوونی یه غلطی کرده مزاحمت شده ،بهت دست درازی نکرده فیط دنبالیت تا یع مسیری اومده ، غلط اضافه کرده ، اللن چندسال گذشته هردو ازدواج کردید اون پدر شده شما مادر ، اصلا یادشم نیست شمارو ، رها کن بره بابام جان

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
اوه اسی جان اون یارو چندسال پیش از سر جوونی یه غلطی کرده مزاحمت شده ،بهت دست درازی نکرده فیط دنبالیت ...

همین حرفایی شماها همه درسته ولی ترس به جونم افتاده اگر دوباره من و اذیت کنه چکنم اون روز که نزاحمم شد ی روز خلوت بود منم خیلی ترسیده بودم

همین حرفایی شماها همه درسته ولی ترس به جونم افتاده اگر دوباره من و اذیت کنه چکنم اون روز که نزاحمم ش ...

نه دیگه قصاص پیش از جنایت نکن ، مطمئن باش دیگه تکرار نمیشه ،در هرحال شما بخاطر اضطراب بیش از اندازه حتما یه تراپیست برو عزیزم 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706