2737
2734

خاطره های خنده دارتون و سوتی هاتون رو تعریف کنید

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا کسی سوتی یا خاطره خنده دار  تعریف نمیکنه😕

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
2731

والا منم یه بار داشتم با دوستم از بیرون برمیگشتم(شهرستان بودیم) بعد ما داشتیم از سرچشمه برمیگشتیم دیدم پسر فامیلمون که من ازش متنففففررررم و خیلی هم جلوش کلاس میذارم با دوستش نشسته بود.اون هروقت منو میبینه خندش میگیره منم همینطور.خلاصه داشتیم میومدیم منم تا اونو دیدم قیافه گرفتم عاااامااااا دو متر جلوترش زاااارت خوردم زمین. وااااای یعنی دوستم چنان قهقهه ای زد که اگه یک درصدم نفهمیده بود فهمید😂😂😂😳😳😳😳