2737
2739
عنوان

چیه قرنطینه خیلی اذیتتون میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 84 پست

هیچیش.چون دوسال قرنطینه هستم پارسال بارداری استراحت مطلقم امسال هم دوقلوهام.تازه خوشحالم که خونه مادرشوهرنمیرم😁

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه اینایی که گفتی و خریدایی که مونده و جرص خوردن از اینکه من موندم خونه و مردم انگار نه انگار

خب بشنید خونه تا زودتر تموم بشه دیگه

داشت کم میشد این دوسه روز باز ریختن بیرون یکی دوهفته دیگه باز میره بالا

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
اینکه هر کوفتی میخریم باید بسابیمش

وای گفتییی. امروز کره خریدم شستم. توش پر آب شد . حالم بهم خورد

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
2740

بدترین چیزی که داره اذیتم میکنه مبهم بودن ماجراست. اینکه نمیدونم تا چند ماه دیگه وضعیت اینجوریه داره دیوانه ام میکنه‌.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ضدعفونی کردن خریدا

بیرون نرفتن

پوسیدگی و کپک زدن در خانه

مثل پلیسا دنبال شوهر رفتن و یادآوری کردن  شستن دست ها

شستن دستای بچه ها

و...

ناشکری کردیم

یه خرید تا سر کوچه هم نمیتونیم بریم

همه اینا ک گفتی +اینکه بهاره هوا عالی حتی نمیتونم برم باغمون  الان پرشکوفه است جوی آب پره از آب خنک و تمیز .

من ۱۳بدر هم خونه بودم دلم جوجه میخواد اونم رغالی تو هوای آزاد 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫